Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

>>į pradžią

SVEIKINAME ADELĘ DIMŠIENĘ GRAŽAUS JUBILIEJAUS PROGA

2015-12-16

Šiandien asociacijos Visuomeninis judėjimas UŽ ALYTŲ pirmininko pavaduotoja ir tarybos narė Adelė Dimšienė švenčia gražų 70 metų jubiliejų. UŽ ALYTŲ pirmininkas ir tarybos nariai užsuko į Alytaus polikliniką pasveikinti Adelės šia nuostabia proga ir palinkėti, kad neblėstų begalinė Adelės energija ir entuziazmas.

Šiandien Jubiliejaus proga A. Dimšienei įteiktas Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimas. „Jūsų profesinis kelias ir prasmingas, ir garbingas. Į priekį Jus vedė pasirinkti idealai, didelis atsidavimas garbingai gydytojo misijai. Esate gerbiama kolegų už principingumą ir darbštumą, už svarbias įžvalgas. Linkiu Jums tvirtos sveikatos, prasmingų kasdienybės valandų ir įsimintinų šventinių akimirkų“, – rašoma premjero sveikinime.

Šiandien Adelę Dimšienę – gydytoją, buvusią ilgametę Alytaus miesto savivaldybės tarybos narę, VšĮ Alytaus poliklinikos vidaus medicininio audito grupės vadovę sveikino ir Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir mero pavaduotoja Valė Gibienė.


>>į pradžią