Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 14ALGIMANTAS NORKELIŪNAS


anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Algimantas Norkeliūnas, 1957 metais gimiau Mariampolėje. 1981 metais, baigęs Vilniaus Pedagoginį Universitetą (specialybė - techninės disciplinos ir darbai), gavau paskyrimą į Aukštadvario žemes ūkio mokyklą ir dirbau fizikos mokytoju, bei treniravau vaikus dziudo imtynių. Po penkerių metų mane perkėlė į Alytų ir jau 29 metai, kaip šiame mieste aš dirbu ir gyvenu. Alytuje tris metus dirbau dziudo treneriu ir pradėjau nuosavą verslą, kurį vystau ir šiuo metu. Esu UAB "Nevelmė" ir VŠĮ "Alytaus  futbolo veterenų klubas" vadovas.

Jaunystėje ir dabar sportas užima svarbią vietą mano gyvenime. Septynis kartus tapau Pasaulio sambo meistrų čempionatų prizininku ar čempionu. Su Dainavos senjorų futbolo komanda esame daugkartiniai Lietuvos prizininkai, bei čempionai. Ši komanda pastaruosius dvejus metus yra populiariausia Alytaus miesto komanda.

Mano pomėgiai - ne vien tik sportas. Domiuosi politika, mokslo naujienomis, skaitau knygas, myliu gamtą, mėgstu keliauti po pasaulį. Man patinka įdomūs žmonės, mėgstu bendrauti, užsiimu visuomenine veikla.

Turiu patirties įvairiose gyvenimo srityse. Esu atkaklus, siekiu užsibrėžto tikslo. Man neramu dėl daugelio dalykų, kuriuos reikėtų keisti Alytuje. Teikiu nemažai pasiūlymų, kaip spręsti opias miestui problemas. Mano vizijoje Alytus - tai toks miestas, kuriame alytiškiui miela gyventi, nereikia važiuoti į kitus miestus ilsėtis ar mėgautis kultūriniais renginiais svetur.


Algimantas Norkeliūnas