Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ

Svarbiausia gyvenime – būti laimingu ir kurti aplink save gražią aplinką bei suburti gerus žmones.

Aš, Alius Giniūnas, gimiau 1983 metais. Alytus – mano gimtasis miestas, kuriame gimiau, užaugau, baigiau mokslus ir dirbu. Turiu aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. Esu žmogus, nuosekliai siekiantis savo tikslų. Jau 10 metų dirbu norvegų kapitalo įmonėje UAB „Baldeka“ programinių staklių operatoriumi. Atstovauju darbuotojams profesinėje sąjungoje.

Mano laisvalaikis – važinėjimas dviračiu, bėgiojimas, pėsčiųjų žygiai, slidinėjimas, laipiojimas kalnuose, kelionės. Dalyvauju pėsčiųjų žygiuose, dviračių maratonuose.

Nuo mažens puikiai pažįstu Alytų. Augdamas stebėjau nuoseklų Alytaus miesto augimą. Stebiu pokyčius ir žinau, kad man Alytus - nėra vien tik miestas, kuriame gyvenu ar judu trajektorija „namai – darbas“. Alytus - tai miestas, kuriame leidžiu laisvalaikį: bėgioju sanatorijos miškelio takeliais, važinėju dviračiu Alytaus dviračių takais, dalyvauju visuomeniniame gyvenime, palaikau ir skatinu naujas verslo iniciatyvas. Puikiai matau ir žinau ko trūksta miestui ir ką būtų galima padaryti, kad gyventume geresniame mieste.

Alytaus miestui būtinos galimybės vystytis bei auginti gyventojų skaičių. Pritraukdami investicijas, sudarysime sąlygas klestėti verslui ir į gimtąjį miestą grąžinsime išvykusius bei pritrauksime naujus gyventojus. Noriu džiaugtis gyvesniu miestu. Šurmuliuojantis ir gyvas miestas - didžiausias mano troškimas.

Manau, kad kiekvieno žmogaus asmeninio pasaulio žemėlapis yra skirtingas: savo aplinką matome unikaliai. Mano vizija – Alytus besivystantis, aktyvus ir gražus miestas. Norėčiau, kad visų alytiškių individualūs žemėlapiai būtų gražūs ir teigiami, o Alytus - miestas, kuriame gera augti, saugu ir patogu auginti vaikus, smagu dirbti ir yra visos galimybės tobulėjimui.


Alius Giniūnas