Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ 

Aš, Aurimas Kašelionis, 1984 metais gimiau ir augau Alytuje. Esu baigęs Alytaus Vidzgirio vidurinę mokyklą, Vilniaus universiteto Informatikos bakalauro ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo administravimo magistrantūros studijas. Po studijų Vilniuje grįžau į Alytų, nes tikiu, kad čia yra ideali vieta gyventi, kurti šeimą, dirbti ir realizuoti save. Niekada negalvojau išvažiuoti į užsienį, aš Lietuvoje jaučiuosi gerai!

Penkerius metus dirbau bankiniame sektoriuje, puikiai išmanau finansus ir jų valdymą. Šiuo metu dirbu valstybinėje įmonėje Alytaus miškų urėdija prekybos vadybininku. Neabejoju, kad mano žinios, įgyta darbo su privačiais ir verslo klientais patirtis, bei asmeninės savybės, tokios kaip gebėjimas bendrauti, atsakingumas, kruopštumas ir noras tobulėti, gali būti sėkmingai panaudotos siekiant gerų tikslų įgyvendinimo.

Šiuo metu esu Alytaus jaunųjų miško bičiulių sambūrio koordinatorius. Mėgstu krepšinį, žvejybą, keliones ir domiuosi informacinėmis technologijomis.

Teko dirbti su daugiabučių namų renovavimo programomis. Puikiai žinau, kad jos Alytaus gyventojams yra labai aktualios.

Studijuodamas  magistrantūroje tyriau gyventojams teikiamų elektroninių viešųjų paslaugų kokybę ir savo žinias norėčiau pritaikyti Alytaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų kokybės gerinimui.

Dabartinėje darbovietėje esu viešųjų pirkimų specialistas, todėl savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi galėčiau prisidėti užtikrinant viešųjų pirkimų skaidrumą Alytaus mieste.

Esu įsitikinęs, kad kiekvienas alytiškis turi aktyviai dalyvauti savo miesto valdyme. Tik visi kartu galime kurti gražų, verslų ir patogų miestą. Noriu savo idėjas, patirtį bei jaunatvišką veržlumą realizuoti alytiškių labui.

Jaunimas yra mūsų ateitis! Manau, kad būtina siekti, kad Alytus taptų tokiu miestu, kuriame daugėja jaunimo ir studentų, kurie po mokslų savo idėjas realizuoja būtent čia. Reikia susigrąžinti baigusius universitetus bei užsienio kompanijose įgijusius patirties specialistus. Jeigu kursime ekonominę miesto viziją su palankia verslui aplinka - tapsime verslaus jaunimo centru.


Aurimas Kašelionis