Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 33DARIUS SMILINSKASanketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Darius Smilinskas, gimiau 1970  metais Alytaus mieste, muzikos mokytojo ir aplinkosaugos specialistės šeimoje. 1985 metais baigiau Alytaus 2-osios vidurinės  mokyklos (dabar - Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija) aštuonias klases. Tais pačiais metais baigiau ir Alytaus muzikos mokyklos pianino klasę. Muzikos mokykla išugdė manyje  jautrumą, pasitikėjimą savimi ir kultūros svarbos suvokimą žmonijai, o A. Ramanausko – Vanago gimnazijos mokytojų dėka tapau istoriją, gimtąją kalbą ir savo tautos kultūrą gerbiančia asmenybe. Penkiolikos metų norėjau patirti savarankiško  gyvenimo skonį ir „pabėgau“ iš tėvų namų, kad savo mokslus tęsčiau Vilniuje. Studijavau Vilniaus politechnikume (dabar – Vilniaus kolegija) ir įgijau radio aparatūros gamybos bei konstravimo specialybę. Baigęs mokslus Vilniuje, turėjau galimybę ten ir pasilikti, bet gimtasis miestas viliojo grįžti atgal. 1989 metais grįžau į Alytų ir jame gyvenu iki šiol.

Esu vedęs. Su žmona Edita susilaukėme sūnaus Daumanto, kuris šiuo metu Antano Gustaičio aviacijos akademijoje studijuoja skrydžių valdymą, ir dukros Emilijos, kuri šiuo metu mokosi Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje.

Nuo 1997 metų dirbu pardavimų srityje. Šiuo metu esu UAB „Abela “ pardavimo vadybininkas, nuo 2012 metų esu nekilnojamojo turto brokeris, papildomai užsiimu individualia veikla.

Nemėgstu žmonių, kurie sako netiesą. Pritariu, kad geriau karti tiesa, nei saldus melas. Esu tikras, kad geras politikas - tai politikas, kuris dirba rinkėjams ne tik prieš rinkimus, bet ir būdamas išrinktas.

Alytaus jaunimas emigruoja į kitus miestus ar kitas šalis, stebime Alytaus pramonės žlugimą... Daugelis gali įvardinti šias ir kitas gimtojo miesto problemas, bet ką politikai padarė, kad taip nebūtų?

Sukurkime jaunimui galimybes Alytuje, o verslui palankias sąlygas ne egzistuoti, o dirbti - ir alytiškiai grįš į gimtąjį miestą. Pašalinkime Alytaus miestą iš daugiausiai emigrantų ir bedarbių turinčių miestų sąrašo. Būdami kartu, dirbdami petys į petį ir balsuodami ne už partijas, o už tuos, kurie gimė, augo Alytuje, jį myli ir yra nepriklausomi – Alytui suteiksime šansą! Aš tikrai už Alytų, o Jūs? Esu tikras, kad taip!

 

Darius Smilinskas