Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATĖ Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 35EDITA KEREVIČIENĖanketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Edita Kerevičienė, gimiau Domeikavoje, Kauno rajone. 1989 metais baigiau Alytaus 1-ąją vidurinę mokyklą. Esu logistikos specialistė. Nuo 1992 metų dirbau Lietuvos Taupomojo Banko, Alytaus miesto skyriuje vyresniosios buhalterės pareigose. Nuo 1997 metų dirbu degalinių tinkle. Nuo 2007 metų esu UAB "Lukoil Baltija" degalinės vadovė. 

Vertinu sąžiningumą, nuoširdumą ir toleranciją. Esu pozityvi, darbšti ir sąžininga. Visuomet stengiuosi padėti žmonėms, kuriems jaučiuosi reikalinga.

Mano pomėgiai: muzika, knygos, poezija, filmai, kelionės, išvykos į gamtą. Ypač mėgstu gėrėtis gražiais Lietuvos gamtos vaizdais. Labai myliu gėles, todėl stengiuosi kurti jaukią aplinką, kad visur žydėtų gėlės ir džiugintų širdis.

Esu dėkinga susiklosčiusiam likimui, kad gyvenu Alytuje. Nekeisčiau Alytaus į jokį kitą miestą. Mano Alytus - jaukus ir perspektyvus miestas. Tikiuosi, kad ateityje gyventojų skaičius nemažės, o atvirkščiai - emigravę alytiškiai sugrįš atgal į Alytų.       

Jeigu norime, kad gyvenimas mums šypsotųsi - permainas pradėkime nuo savęs. Dovanokime visiems savo gerą nuotaiką, mokėkime suprasti žmogų ir visuomet raskime laiko jam padėti. Svajonės pildosi dirbant, todėl judėkime pirmyn ir nesigręžkime į praeitį.


Edita Kerevičienė