Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ 


SĄRAŠE NUMERIS 52EGIDIJUS KUMPIKEVIČIUS


anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Egidijus Kumpikevičius, gimiau 1962 metais Kaune. Esu vedęs dzūkę Ireną, turiu sūnų ir dukrą. Esu baigęs Kauno politechnikos institutą ir turiu inžinieriaus mechaniko specialybę. 1985 metais gavau paskyrimą dirbti į Alytaus pataisos namų gamyklą.

Šioje įstaigoje per pirmus 14 darbo metų pakilau pareigose nuo konstuktoriaus iki vyr. inžinieriaus. Per sekančius 13 darbo metų (nuo 1999 iki 2012 metų) dirbau įmonės direktoriumi.

Nuo 2012 iki 2014 metų dirbau UAB „Kėdžių studija“ gamybos vadovu. Šią Vilniaus įmonę prikalbinau Alytuje įkurti gamybos padalinį ir pavyko sukurti 10 naujų darbo vietų.

Šiuo metu esu valstybinėje pensijoje ir laisvą laiką skiriu žvejybai, grybavimui ir plaukimui baidarėmis. Savo miškais ir ežerais Dzūkija mane sužavėjo ir įtakojo pamėgti šiuos hobius.

Man liūdna, kad jaunimas taip gausiai išvyksta iš Alytaus, bet jų pasilikimui reikia sąlygų. Noriu, kad darbingi žmonės turėtų galimybę įsilieti į darbo rinką, todėl pirmiausiai - reikia sukurti.

Visa siela esu už geresnį gyvenimą Alytuje, už Alytų ir stengiuosi, kad sukaupta darbo patirtis padėtų siekiams tapti tikrove.


Egidijus Kumpikevičius