Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 54GEDIMINAS KAŠĖTAanketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Gediminas Kašėta, gimiau 1961 metais Alytuje. Baigiau Alytaus 2-ąją vidurinę mokyklą (dabar - Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija). Studijavau Vilniaus inžineriniame statybos institute (dabar - VGTU) ir įgijau magistro laipsnį.

Dirbu UAB „Inreal“ turto vertintoju. Šioje srityje darbuojuosi jau 13 metų.

Domiuosi automobilių sportu, krepšiniu, mėgstu keliones.

Užauginęs tris vaikus, puikiai žinau, su kokiais sunkumais ir problemomis susiduria jaunimas, todėl galėčiau aktyviai padėti spręsti Alytaus jaunimo problemas.

Pirmieji nepriklausomos Lietuvos žingsniai buvo sunkūs, o patirtis karti. Ir Lietuva, ir Alytus prarado nemažą dalį gyventojų. Daugumai jų teko ieškoti geresnės dalios kituose kraštuose, tačiau biurokratijos aparatas išliko nepakitęs. Man ramybės neduoda klausimas: ar reikalingas toks valdininkų kiekis? Galbūt reikėtų mažinti valdininkų skaičių? Gal reikia tokių, kurie dirbtų geriau?

Atėjo laikas daugiau dėmesio skirti miestelėnų nuomonei ir norams. Asmenys, išrinkti į miesto savivaldybės tarybą, privalo dirbti Alytaus žmonių labui! Opiausios yra miesto ekonominės problemos ir Alytuje šiandien būtina gerinti aplinką smulkiąjam verslui ir kurti Alytaus pramonę.


Gediminas Kašėta