Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ 


SĄRAŠE NUMERIS 44


GYTIS LUGAUSKAS


tel. nr.: 8 678 83519

el. paštas: glugauskas@gmail.com

anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Žmogaus galimybės neribotos. Todėl nesusikurk ribų – siek svajonės!

Aš, Gytis Lugauskas, 1989 metais gimiau, augau ir mokiausi Alytuje. Esu „grynakraujis“ alytiškis: alytiškiai ir mano seneliai, ir mano tėvai. Baigęs Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago vidurinę mokyklą, įstojau mokytis į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, Mechanikos inžinerijos specialybę. Mokiausi ir dirbau Vilniuje, teko patirti ir studento, ir „pigios studentiškos darbo jėgos“, ir emigranto gyvenimo.

Nusprendžiau grįžti į gimtąjį miestą ir daryti tai, kas man patinka nuo vaikystės, tai - ką moku. Kai dirbi mėgiamą darbą - savaitgalis prailgėja penkiomis dienomis.

Didžiausias mano pomėgis ir aistra – automobiliai. Dabar jie tapo ir pagrindine mano veikla. Darbo vietą susikūriau sau pats ir tuo didžiuojuosi.

Aktyviai dalyvauju Lietuvos automobilių sporto federacijos veikloje ir  kituose automobilių sporto renginiuose. Mėgstu automobilių sportą, domiuosi autotechnikos naujovėmis, technikos konstravimu ir senos technikos restauravimu. Laisvalaikiu sportuoju, žvejoju, mėgstu keliauti ir gaminti maistą.

Mano nuomone, kiekvienas jaunas žmogus privalo veikti tai, ko jis labiausiai nori. Gyvenu, dirbu ir kuriu savo ateitį Alytuje. Gyvendamas čia jaučiu Alytaus „pulsą“ ir suprantu ko reikia mano miesto žmonėms.

Esu už aktyvų, darbštų, sąmoningą, nesilaikantį sterotipų, neturintį išankstinių nusistatymų bei „šalutinių jėgų“ neveikiamą jauną alytiškį. Manau, kad toks esu ir aš pats.

Esu jaunas ir naujas politikoje žmogus ir tai laikau savo privalumu. Noriu, kad aktyvus, sąmoningas, darbštus ir sąžiningas jaunimas Alytuje drąsiai įgyvendintų savo svajones. Savo ateitį sieju su Alytumi – noriu, kad jaunų žmonių Alytuje vis daugėtų!


Gytis Lugauskas