FlatPress My FlatPress blog FlatPress Admin 2023 2023-11-29T05:02:27+00:00 Admin ~/ DALIUS SINKEVIČIUS: IŠ ALYTIŠKIŲ LĖŠŲ IŠLAIKOMI PARTINUKAI ~/?x=entry:entry230225-073459 2023-02-25T07:34:59+00:00 2023-02-25T07:34:59+00:00

D-Sinkevicius.jpgKol alytiškiai vos suduria galą su galu, Alytaus socdemai ir konservatoriai klesti:
Gyventojai ir valdininkai.jpg
Per visą kadenciją socialdemokratai ir konservatoriai (TS-LKD) demonstravo savo neveiklumą, biudžeto lėšų dalinimą saviems, nesprendė sveikatos sistemos problemų. Socialdemokratų ir konservatorių (TS-LKD) planuose – po rinkimų toliau didinti rinkliavą ARATC ir kitus mokesčius, paskirti naują partinį Alytaus ligoninės direktorių ir toliau imituoti miesto vadybininkų darbą. Tai – akivaizdus tyčiojimasis iš Alytaus gyventojų.
Kai 6 mėnesius lauksite eilėje jums reikalingo gydytojo konsultacijos, žinokite, kad Alytaus poliklinikos direktorius (priklausantis konservatorių (TS-LKD) partijai), kuris turėtų šią eilę sutrumpinti, per tą laiką gaus 8.051,80 eurų x 6 mėnesiai = 48.310,80 eurų atlyginimą.
Kai gausite „vieną sąskaitą“ už komunalinius mokesčius ir rinkliavas, prisiminkite, kad dalis jūsų pinigų keliaus į konservatorių Andriaus Jučo ir ARATC, socialdemokratų Šilumos tinklų, Dzūkijos vandenų vadovų pinigines.
Kai socialinės paramos skyriuje gausite atsakymą, kad jumis pasirūpinti lėšų miesto biudžete nėra – žinokite, kad lėšų netrūksta, jos tiesiog neteisingai paskirstomos.
Dėl visų šių problemų nesprendimo ir neveiklumo, aš ir vis daugiau alytiškių suprantame, kad visa atsakomybė tenka socialdemokratui merui Nerijui Cesiuliui dėl situacijos nesuvaldymo, jo pavaduotojai socialdemokratei Jurgitai Šukevičienei, atsakingai už Alytaus šveitimo sistemą, socialines paslaugas ir kultūrą, mero pavaduotojams konservatoriams Šarūnui Klėgeriui ir Povilui Labukui už nulio investicijų į miestą pritraukimą ir visai mero „komandai“ dirbančiai tik socialdemokrato mero Cesiulio piarui.
Kovo 5 dieną prisiminkite, kad miesto meras ir visa jo „komanda“ gauna atlyginimus, kad visas šias jūsų problemas išspręstų.
Jeigu suteiksite man mandatą, aš išsireikalausiu asmeninės atsakomybės iš Alytaus miesto savivaldybės įstaigų vadovų, kad būtų sumažintos komunalinių paslaugų kainos, rinkliavos, eilės pas gydytojus, atstatyta valdininkų pagarba kiekvienam alytiškiui, o iš alytiškių lėšų išlaikomų įmonių direktorių atlyginimai negali keliais kartais būti didesni už tų pačių alytiškių atlyginimus.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

DALIUS SINKEVIČIUS: SU DVEJOMIS PARTIJOMIS, DARANČIOMIS YDINGUS ALYTAUS GYVENTOJAMS SPRENDIMUS, DEBATUOTI NETURIU APIE KĄ ~/?x=entry:entry230220-133043 2023-02-20T13:30:43+00:00 2023-02-20T13:30:43+00:00

Dalius Sinkeviius - debatai plius1.jpgŽIŪRĖTI
Ačiū alytiškiams, Alytaus senjorams, kurie statėte miestą, kurie suteikėte mums galimybę šiame mieste augti, gyventi, džiaugtis ir mylėti.  Jums aš esu dėkingas.
Per 30 nepriklausomybės metų dvi partijos, pasikeisdamos valdė mūsų Alytų ir per tą laiką praradome beveik pusę miesto gyventojų, didžiąją dalį verslo, miestą formuojančios įmonės užsidarė arba yra ant bankroto ribos, apie švietimo sistemą, medicinos paslaugų prieinamumą ir ARATC teikiamas paslaugas ir kainas, jau net nenoriu ir kalbėti.
Šiandien mes susirinkome diskutuoti, debatuoti apie miesto ateitį. Bet aš norėčiau atsigręžti į praeitį ir dabartį.
Čia yra mano minėtų dviejų partijų atstovai, kandidatuojantys į merus.
Kalbėti apie ateitį tezėmis, lozungais ir sparnuotomis frazėmis yra jūsų seniai naudojama partinė praktika. Todėl norėčiau kalbėti apie vakar ir šiandien nuveiktus darbus.
Lėšų nerandam aikštelėms, kiemams sutvarkyti, mokytojų padėjėjams, negebam sutvarkyti eilių poliklinikoje, bet gyventojų pusę milijono eurų skirti vienam UAB‘ui – rankeles pakelėte puikiai. Ir šiuos ydingus alytaus gyventojų atžvilgiu sprendimus darotekiekvieną dieną.
Todėl su jumis debatuoti neturiu apie ką, nes aš dėl viso to jus kaltinu.
Politika - tai yra tarnyste miestui, as tarnavau kariuomeneje, as žinau kas tai yra.
Todel sėkmes jums debatuose, debatuokite apie ateitį, o aš, jei alytiškiai manimi pasitikės, pabandysiu ištaisyti jūsų klaidas.

Politinė reklama

VYTAUTAS ŠMIDTAS: MES TOKĮ GRAŽŲ ŽALIĄ MIESTĄ TURIM, BET KAD NĖRA KAM GYVENTI ~/?x=entry:entry230219-114816 2023-02-19T11:48:16+00:00 2023-02-19T11:48:16+00:00

Vytautas Smidtas.jpgŽIŪRĖTI
Aš Vytautas Šmidtas. Esu Alytaus sporto ir rekreacijos centro lengvosios atletikos treneris. Esu jaunimo specialistas, ne tik sporto. Žinau jų bėdas, jų lūkesčius, ko jie nori. Esu specialistas ir mūsų judėjime yra specialistų, profesionalų, kurie tikrai mokam savo darbą ir žinom, ką reikia daryt.
Nusibodo mūsų politikai, kurie pastoviai žada kažką tai, bet po rinkimų viską pamiršta.
Nyksta mūsų miestas, jaunimo liko tik mokyklose, gatvėse jo nelabai pamatysi. Visi išvažiuoja. Jau mes iki to nusigyvenom…
Prašau palaikyti mane rinkimuose, nes to ne man reikia, to reikia jums, jūsų vaikams, miesto ateičiai, kad jis klestėtų.
Mes tokį gražų žalią miestą turim, bet kad nėra kam gyventi. Matot, kas darosi? Mūsų politikai taip nuvarė jį…

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-18

DALIUS SINKEVIČIUS: RAUDONASIS KOŠMARAS ALYTUJE NUO GONGO IKI KONGO ~/?x=entry:entry230219-104417 2023-02-19T10:44:17+00:00 2023-02-19T10:44:17+00:00

nebalsuok.jpgcesiulis ir gelezine plunksna.jpgKai kuriems Cesiulio gerbėjams, viešoje erdvėje rašantiems, kad mano straipsniai su tikrais faktais apie Alytaus socdemų ir konservatorių tandemo blogus darbus alytiškiams yra juodinimas, noriu priminti, kad 2017 metais, ponas Cesiulis, ruošdamasis Alytaus miesto mero rinkimams, taip juodino Alytų, kad spaudos dienos proga už Alytaus garsinimą iš neigiamos pusės – gavo metalinės plunksnos apdovanojimą, kuris yra priešingas auksinei plunksnai.

„Alytus taps 13 vieta pasaulyje, Tarptautinę taikos dieną – rugsėjo 21-ąją – garsiai skelbiantis taiką. Įspūdingą, net 700 kg sveriantį Taikos pasaulyje gongą mūsų miestui dovanoja Indonezijos vyriausybė“, – 2020 metų pradžioje žadėjo Alytaus meras, o praeitą savaitę: „Susidomėjusius bendradarbiavimu su Kongu verslininkus kviečiame kreiptis į savivaldybės Verslo skyrių“.

Gongas ir Kongas.jpg
„Gongas“ ir „Kongas“ – tai keletas iš daugelio nepavykusių pono mero Cesiulio darbų, o dabar apie tuos darbus, kurie „pavyko“:

1. Pastaruoju metu meras Cesiulis giriasi, kad Alytuje sumažėjo bedarbystė. Piaro ir melo specialistas Cesiulis nutyli, kad bedarbystės problemas “sprendžia” emigracijos būdu.            Kuo daugiau alytiškių emigruoja ieškoti darbo kitur, tuo mažesnė Alytuje bedarbystė. Tokiu būdu merui darbuojantis – bedarbystės Alytuje visai neliks, nes visi alytiškiai bus emigravę.

2. 2021 metų liepos mėnesį vyko Alytaus seniūnaičių rinkimai, bet vicemerės Jurgitos Šukevičienės gyvenimo partneriui socialdemokratui Mindaugui Šimai, kaip visiems kitiems seniūnaičiams, dalyvauti rinkimuose nereikėjo, jis liko Alytaus miesto Senamiesčio seniūnaičiu ir be rinkimų.

3. Socialdemokratės Rimantės Adomaitienės privačiai veiklai – Vaiko ir mamos dienos centrui “Kutis” panaudai (tai yra nemokamai) suteiktos savivaldybės patalpos, projektinei veiklai skirta apie 125 000 eur iš miesto biudžeto, projektinėje iniciatyvoje „Tau, Alytau!“ asociacijos vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ projektas „Spalvota vasara“ laimėjo 9 260 Eur, bet „Kutis” lankančių vaikučių tėveliai įstaigai turi mokėti pinigėlius:
Kutis.jpg
4. Puiki idėja tris ar keturias sąskaitas už teikiamas komunalines paslaugas apjungti į vieną, net nepaklausus gyventojų ar jiems to reikia, merui į galvą atėjo panašiu metu, kai jo patarėju tapo socialdemokratas Gintaras Rakaitis, kurio sutuoktinė nuo 2009 metų dirba UAB “Viena sąskaita” plėtros vadove:
viena saskaita.jpg
Puikiai darbuojasi ir Alytaus socialdemokratų sąraše kandidatuojantys Cesiulio bendrapartiečiai:

1. Socialdemokratas Henrikas Šyvokas į Alytaus tarybą patenka nuo 2000 metų. Šešias kadencijas miesto taryboje Šyvokas atstovavo  Alytaus šaldytuvų gamyklos „Snaigė“ darbuotojus (vėliau prie jo prisijungė vicemerės J. Šukevičienės gyvenimo partneris Mindaugas Šima) ir jais rūpinosi taip, kad 2005 metais „Snaigės“ darbuotojų skaičius buvo apie 2000,  dabar jau tik 361, pati įmonė – ant bankroto ribos. Kol socdemai taip „šauniai“ atstovauja šaldytuvų darbuotojus, didžioji jų dalis jau yra „gatvėje“, be darbo, o patys raudonieji sėkmingai sėdi miesto taryboje, gauna išmokas ir tikisi vėl būti išrinkti.
syvokas.jpg
2. Socialdemokratė Laima Vincė Kirkliauskienė nuo 2015 metų „dirba“ Alytaus miesto taryboje, o jos sūnaus įmonė, kurios akcininkė yra pati tarybos narė, sėkmingai laimi biudžetinių įstaigų viešuosius konkursus ir be konkursų gauna užsakymus iš Alytaus butų ūkio, kuriam vadovauja socialdemokratas. Socialdemokratė Laima Vincė Kirkliauskienė visose kadencijoje lyderiauja tarp didžiausias tarybos nario išmokas gaunančių tarybos narių.
Laima Vince Kirkliauskiene.jpg
3. Socialdemokratas Valius Micevičius Alytaus miesto taryboje labai rūpinosi už jį balsuojančiais Alytaus miesto vežėjais. Taip jais rūpinosi, kad šiuo metu visi vežėjai užsidarė, bankrutavo arba išsikėlė kitur. O jais rūpinęsis Valius Micevičius karantino metu su savo įmone „Busotas“ Alytaus miesto savivaldybei keleivių pervežimo paslaugas teikė 121 euru už kiekvieną reisą brangiau negu Alytaus rajono savivaldybei, taip pat jam sekasi laimėti Alytaus šilumos tinklų (kuriam vadovauja socialdemokratas), o paskutiniu metu ir ARATC skelbiamus pervežimo paslaugų konkursus.

Kaip sakė jo buvęs kolega, Valius su džiaugsmu priėmė meduolį ir prisijungė prie socdemų, šioje kadencijoje (matyt bėgdamas paskui tą meduolį) pakeitęs net tris politines jėgas.

Dar Valius Micevičius garsėja tuo, kad tiems, kas už jį balsuos, jis vis žada surasti darbą, bet iki šiol yra įsidarbinęs tik pats ir apgautiems alytiškiams darbų nesuradęs. O dar alytiškiai kalba, kad jis garsus galimu „balsų pirkimu“ prie „Pakalnutės“ parduotuvės.
Busotas Valius Micevicius.jpg
Alytiškiai, kai kovo 5 d. eisite balsuoti, tai prisiminkite Alytaus raudonojo košmaro sąraše save siūlančius: Henriką Šyvoką, Mindaugą Šimą ir jų nuopelnus Alytaus šaldytuvų gamyklai „Snaigė“, Valių Micevičių ir jo nuopelnus Alytaus vežėjams, merą Cesiulį ir vicemerę Šukevičienę ir jų nuopelnus sau ir savo aplinkai ir PASIRINKITE TEISINGAI!

P. S.

Alytaus verslininkai vieną Cesiulio aplinkos asmenį vadina „Cesiulio pinigine“. Kas jis?

nebalsuok2.jpg
Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama

2023-02-17

SU GIMTADIENIU, LIETUVA! ~/?x=entry:entry230219-103326 2023-02-19T10:33:26+00:00 2023-02-19T10:33:26+00:00

vasario 16  - 1.jpgvasario 16  - 2.jpgvasario 16  - 3.jpgvasario 16  - 4.jpg
Politinė reklama

2023-02-16

SVEIKINAME SU LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA!!! ~/?x=entry:entry230219-102710 2023-02-19T10:27:10+00:00 2023-02-19T10:27:10+00:00

uzalytu vasario 16.jpg1918 m. vasario 16 d. Lietuvos taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės aktą.
uzalytu vasario 16 -1.jpgVasario 16-osios aktas skelbia, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Pasirašė jį 20 tarybos narių: Jonas Vileišis, Jurgis Šaulys, Justinas Staugaitis, Stanislovas Narutavičius, Jonas Basanavičius, Antanas Smetona, Kazimieras Šaulys, Steponas Kairys, Jonas Smilgevičius, Kazimieras Bizauskas, Jonas Vailokaitis, Donatas Malinauskas, Vladas Mironas, Mykolas Biržiška, Alfonsas Petrulis, Saliamonas Banaitis, Petras Klimas, Aleksandras Stulginskis, Jokūbas Šernas, Pranas Dovydaitis.
uzalytu vasario 16 -2.jpgDauguma jų dalyvavo 1905 m. gruodį susirinkusiame Didžiajame Vilniaus Seime, kuriame atvirai buvo svarstoma, kad Lietuvai būtų suteikta autonomija Rusijos imperijos sudėtyje. Tai buvo pirmas žingsnis nepriklausomybės link.
uz alytu vasario 16 -3.pngVasario 16-ąją pasirašytą nepriklausomybės aktą Rusija pripažino, 1920 m. liepos 12 d. pasirašydama su atkurta Lietuva Taikos sutartį. Deja, taika truko tik iki 1940 metų.
1941 m. prasidėjus Vokietijos ir Tarybų Sąjungos karui, nepriklausomybės akto signatarų laukė liūdnas likimas – vieni iš jų nužudyti, kiti ištremti į lagerius.
Sovietinės okupacijos metais Vasario 16-oji kaip šventė buvo draudžiama minėti. Bet koks lietuvių politinės savimonės pasireiškimas grėsė sovietinės imperijos stabilumui ir griežčiausiomis priemonėmis buvo slopinamas. Pirmą kartą Vasario 16-oji buvo oficialiai paminėta 1989 metais Mokslų akademijoje vykusiame posėdyje.
Vasario 16-osios aktas atkurtas 1990 m. kovo 11 d.

2023-02-16

LINA BARANAUSKIENĖ: NUSPRENDĖME NEBALSUOTI UŽ KAŽKURĮ BUVUSĮ POLITIKĄ IR KANDIDATUOTI PATYS ~/?x=entry:entry230219-100847 2023-02-19T10:08:47+00:00 2023-02-19T10:08:47+00:00

Lina Baranauskiene.jpg
ŽIŪRĖTI
Esu Lina Baranauskienė, Alytaus verslininkė, proginių drabužių nuomos salono “Sintija” savininkė.
Jau nusibodo, kad prieš kiekvienus rinkimus ateina įvairių partijų politikai ir prašo juos palaikyti per rinkimus. Po kiekvienų rinkimų nieko gero nenutinka. Mieste ir toliau mažėja žmonių, miestas traukiasi, o jiems išsakytos problemos po rinkimų pamirštamos ir niekas nesikeičia.
Daugiau nebetikiu politikų pažadais, todėl mes patys, įvairių sričių Alytaus specialistai, miesto bendruomenė, nusprendėme dalyvauti rinkimuose ir patys spręsti miesto problemas. Nusprendėme nebalsuoti už kažkurį buvusį politiką ir naiviai laukti, kad jie įvykdys savo pažadus. Nusprendėme kandidatuoti patys.
Mes pavargome nuo verslo Alytuje mažėjimo, paties miesto mažėjimo, nuo valdžios sluoksniuose paplitusio išrinktųjų šeimų narių įdarbinimų ir korupcijos. Nusivylimas politikais ir jų pažadais yra priežastis, kodėl mes, bendruomenės nariai, nusprendėme kandidatuoti į Alytaus miesto tarybą.

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-15

GABRIELIUS JONYNAS: NORIU, KAD KIEKVIENAS ALYTIŠKIS TURĖTŲ SAU VIETĄ ČIA, ALYTUJE ~/?x=entry:entry230219-095123 2023-02-19T09:51:23+00:00 2023-02-19T09:51:23+00:00

Gabrielius Jonynas.jpg
ŽIŪRĖTI
Sveiki! Esu Gabrielius Jonynas ir, kaip matote, šiuo metu esu Alytuje. Čia yra mano gimtasis miestas. Čia užaugau, čia gyvenau. Tačiau šiuo metu dirbu ir mokausi Vilniuje.
Kodėl?
Todėl, jog čia, savo gimtajame krašte, neradau savo mylimo darbo arba savo studijų, profesijos, kurios norėčiau mokytis.
Noriu, kad Alytuje žmonės burtųsi ir pasakytų savo nuomonę. Noriu, kad jaunimas grįžtų į Alytų, kad jis net neišvažiuotų iš čia. Kurtų verslą. Kad į žmogų būtų atsižvelgta, ar jis būtų mažas, ar jis būtų didelis, ar būtų jaunas, ar būtų senas. Kalbu už visą Alytų, už visą Alytaus jaunimą.
Kiekvieną kartą, grįždamas į Alytų, jaučiu nostalgiją, Eidamas šiomis gatvėmis, prisimenu, kai su draugais važinėdavome vasarą dviračiais, arba po mokyklos eidavome į parduotuvę nusipirkti saldainį arba tiesiog pakvėpuoti tikrai grynu oru, pasigrožėti vaizdais.
Tad iš tirkųjų noriu, kad kiekvienas alytiškis prisimintų koks tas Alytus jam yra gražus ir kad liktų čia. Būtent vienintelis noras, kodėl aš einu į rinkimus, būtų toks, jog kiekvienas alytiškis turėtų sau vietą čia, Alytuje. Kad jaustųsi savas, savo miesto atstovas.
Aš noriu, jog kiekvienas alytiškis, jaunas ar senas - burtųsi, atrastų savo mėgiamas vietas, kuriose vaikščiojo ir sakytų, ką jis jaučia. Gal jam trūksta kažko? Ir noriu, kad kažkas esantis, atsižvelgtų į mūsų, paprastų žmonių norus, kaip mes norime čia gyventi, užaugti su šeima, dirbti savo mėgstamą, norimą darbą, kiekvieną dieną keliauti į darbą su noru ir kad nekiltų minčių, kad galbūt šitas miestas yra ne mano miestas…
Ačiū Jums.

Būsiu labai dėkingas, jeigu palaikysite mane Alytaus savivaldybės tarybos rinkimuose.

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-14

MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI! ~/?x=entry:entry230219-093831 2023-02-19T09:38:31+00:00 2023-02-19T09:38:31+00:00

uzalytu valentinas.jpgMylėkite ir būkite mylimi! ❤️❤️❤️

Politinė reklama

2023-02-14

KOVO 5 DIENĄ ATEIK IR BALSUOK NE UŽ PARTIJAS, O UŽ ALYTAUS ATEITĮ! ~/?x=entry:entry230219-093545 2023-02-19T09:35:45+00:00 2023-02-19T09:35:45+00:00

vidus spausdinimui.jpgKovo 5 dieną visus alytiškius kviečiame balsuoti už
VIENINTELĮ NEPARTINĮ ALYTUJE
politinį komitetą „UŽ ALYTŲ“, sąrašo Nr. 15  ir
VIENINTELĮ NEPRIKLAUSOMĄ ALYTUJE
politinio komiteto „UŽ ALYTŲ“ kandidatą į merus
DALIŲ SINKEVIČIŲ!
Kovo 5 dieną ateik ir balsuok ne už partijas, o už Alytaus ateitį!

Politinė reklama

2023-02-13

LAIMA VELIČKIENĖ: KVIEČIU KOVO 5 D. BALSUOTI UŽ MUS, UŽ JUS PAČIUS IR UŽ NEPARTINTĮ MŪSŲ KANDIDATĄ Į MERUS DALIŲ SINKEVIČIŲ ~/?x=entry:entry230219-093238 2023-02-19T09:32:38+00:00 2023-02-19T09:32:38+00:00

Laima Velickiene.jpgŽIŪRĖTI
Esu Laima Veličkienė, jau 23-jus metus dirbu ikimokyklinėje įstaigoje. Dėl to tenka daug bendrauti tiek su įstaigos bendruomene, tiek su pačiais mažiausiais alytiyškiais,  tiek su jų tėveliais, bei seneliais. Kurie kaip ir aš, ir daugelis alytiškių, esame labai nusivylę politikų sprendimais, jų nesiskaitymu su mumis, jų aroganciją, jų pažadais, kurie po rinkimų, deja, ir lieka pažadais, neišpildytomis svajonėmis.
Gaila ir skaudu, kad Alytaus miesto pedagogai, ugdydami vaikus mokyklose, darželiuose, vėliau, kai jie pasirenka studijas didmiesčiuose, juos praranda. Jie pasirenka gyvenimą tuose pačiuose didmiesčiuose, arba net emigruoja.
Aš manau, kad Alytus - tikrai labai gražus, žalias ir geografiškai patogus miestas gyventi mums visiems, o ypatingai jauniems žmonėms, kurie, deja, pas mus nesugrįžta.
Vien dėl to, kad tie žmonės pas mus sugrįžtų, vien dėl to, kad mums čia būtų gera gyventi, ne tik išrinktiesiems, bet ir mums, paprastiems žmonėms, vien dėl to, kad politikai nesilaiko savo duotų pažadų, aš kandidatuojų į Alytaus miesto savivaldybės tarybą.
Kviečiu kovo 5 d. balsuoti už mus, už jus pačius ir už nepartintį mūsų kandidatą į merus Dalių Sinkevičių, bei komitetą “Už Alytų”!

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-13

REMIGIJUS JAKUBAUSKAS: MANO DUKRA PASKATINO MANE DALYVAUTI RINKIMUOSE IR ATSTOVAUTI JAUNIMO IR ALYTIŠKIŲ INTERESUS ~/?x=entry:entry230219-091725 2023-02-19T09:17:25+00:00 2023-02-19T09:17:25+00:00

Remigijus Jakubauskas.jpgŽIŪRĖTI
Esu Remigijus Jakubauskas, gimęs ir užaugęs Alytuje. Daug metų dirbau šilumos ūkio srityje.
Jau pavargau, jau nusibodo kiekvieno politiko prašymas balsuoti už jį. O po rinkimų, kaip visada užmiršta tiek rinkėjus, tiek savo pažadus.
Daugiau nebetikiu politikų pažadais, todėl mes, miesto gyventojai, įvairių sričių specialistai, nusprendėme patys dalyvauti rinkimuose.
Kalbėdamas su dukra, kodėl ji baigus mokslus negrįžta gyventi į Alytų, išgirdau, kad jai tiesiog vietos čia nėra. Kaip ir dauguma jaunimo negrįžta į miestą todėl, kad darbo vietų šiame mieste nėra. Jie tiesiog nereikalingi miestui. Ji paskatino mane dalyvayti rinkimuose, atstovauti jaunimo ir visų alytiškių interesus, kad žmonės gautų darbą ne pagal politinius įsitikinimus ar politiškumą, bet pagal savo kompetencijas ir įgūdžius.
Raginu visus alytiškius dalyvauti rinkimuose, nes partijų rėmėjai tikrai dalyvaus rinkimuose, todėl bus išrinkti tie pats ir Alytus pokyčių nematys.

Po­li­ti­nė re­kla­ma
2023-02-12

DALIUS SINKEVIČIUS: KOL UKRAINOJ KARAS, ALYTUJ RAUDONASIS MARAS ~/?x=entry:entry230219-090417 2023-02-19T09:04:17+00:00 2023-02-19T09:04:17+00:00

raud.maras.jpgcesiulis is priekabos.jpgŽmogus, kuris vežioja savo portretą priekaboje, tokiu būdu vainikuoja savo keturių metų kadencijos darbus: fantastišką fotomodelio karjerą. Padaryti darbai turėtų kalbėti apie merą, o ne mero nuotraukos. Įdomu, ką pasakytų Cesiulis iš priekabos jeigu paklaustume ką jis gero nuveikė alytiškiams?

Nerijus Cesiulis: ką nuveikiau keturis metus sėdėdamas mero poste? Beveik 100 darbų, kuriuos praeitais rinkimais žadėjau! Štai jie:

1. Padėjau gaisrininkams gesinti gaisrą ir dabar gaisrininkai bylinėjasi teismuose, yra išvaryti iš darbo. Tai – mano, kaip mero nuopelnas.

2. Kol gesinau gaisrą fotografuodamasis, padėjo Alytaus verslininkai: leido naudotis savo infrastruktūra,  tiekė medžiagas, gyventojai vežė maisto, o aš, prieš tai jiems pažadėjęs atlyginti nuostolius, nusprendžiau neatsiskaityti su jais ir padaviau juos į teismą.

3. Dariau švietimo reformą, su pavaduotoja Jurgita Šukevičiene uždarinėjau 3 mokyklas, 2 pradines mokyklas-darželius. Dėl mūsų darbų šių mokyklų mokiniai, jų tėveliai ir jų mokytojai dirbo ir gyveno nežinioje, pastoviai jautė stresą.

raudonasis maras.jpgGalvojau, kaip dar pakenkti miestui ir stengiausi sukiršinti sporto bendruomenes: bandžiau uždaryti, o sėkmės atveju ir privatizuoti, Alytaus sporto mokyklą. Dėl to sporto bendruomenė jautė didelį nerimą ir stresą.

5. Dar vienas mano įspūdingas darbas – numačiau pastatyti ledo areną (angarą?) už jūsų, alytiškių pinigus, nors šitas nerentabilus ir nuostolingas projektas man nepavyko.

6. Visiems pasakojau, kad noriu alytiškiams padaryti laisvą ekonominę zoną (LEZ) ir prikurti naujų darbo vietų, ir ėmiausi veiksmų: nusprendžiau uždaryti aerodromą, atimti aviatorių darbo vietas, jų žemę ir turtą.

7. Susitaręs su konservatoriumi Andriumi Juču, dirbau, kad iš jūsų, Alytaus gyventojų, būtų atimami pinigai ir skiriami, kaip kompensacija ARATC, o kai jau mus vėl išrinksite, ramiai padidinsime rinkliavą už atliekų surinkimą, nes 4 metus būsime ramūs dėl savo kėdžių.

8. Į socdemų partiją, kuri delegavo mane į merus, įstojau tik likus pusei metų iki praeitų mero rinkimų. Iki to 12 metų buvau socdemų frakcijoje – ir dairiausi kur stoti, norėjosi ten – kur šilčiau.

9. Per pastaruosius keturis metus visiškai sugriovęs socdemų skyrių Alytuje, nusprendžiau, kad eisiu tuo tikruoju partinių komunistų keliu ir sudarbinsiu gimines, draugus ir artimuosius.

10. Norėčiau išskirti ir pasidžiaugti mano rekomenduota ir deleguota pavaduotoja – švietimo eksperte, atsakinga už švietimą, sportą ir kultūrą – ponia Jurgita Šukevičiene su visa jos gimine. Kaip ji pati šią vasarą (rugpjūčio mėnesį) sakė: Alytuje to dar nebuvo ir pasveikino visus su Kalėdomis!

11. Didžiuojuosi, kad Jurgitą Šukevičienę pasirinkau savo pavaduotoja, nes šią kadenciją ji laimėjo visų laikų pačios nekompetetingiausios vicemerės Alytuje titulą: visi pakraupę nuo jos visiško nesupratimo visose savo kuruojamose srityse.

kartu.jpg12. Džiaugiuosi, kad mano pavaduotoja Jurgita Šukevičienė su mano pagalba pasirūpino savo giminėmis, artimaisiais ir mūsų partiečiais:

- sugyventiniu Mindaugu Šima, kuriam vieninteliam nereikėjo iš naujo dalyvauti seniūnaičių rinkimuose, kaip visiems kitiems (mirtingiems) kandidatams į seniūnaičius.

- dėdiene Adele Dimšiene, kuri būdama 77 metų senjore, dirba daug darbų poliklinikoje, ligoninėje ir per mėnesį uždirba virš 5000 eurų.

- Irma Maskeliūniene, kuri direktoriauja Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre.

- Klementina Gruzdiene, “Lietaus vaikai” vadove.

kartu mes galime daugiau.jpg13. Kartu su vicemere Jurgita Šukevičiene ne tik bandėm sunaikinti mokyklas, bet sėkmingai spaudžiame švietimo ir kitų sričių darbuotojus, ypač naujai paskirtus švietimo įstaigų vadovus, kad jie “savo noru” stotų į partiją.

14. Kartu su Jurgita Šukevičiene gasdinam ir šantažuojam, kad už mus balsuotų mūsų valdomų įstaigų darbuotojai, o kad jų „pasirinkimas“ balsuoti už mus būtų užtikrintas, „sustatėm“ atsakingus direktorius, kad jie prižiūrėtų, kad visi, kaip komunizmo laikais, „prižiūrimi pavaldiniai“ balsuotų už vienintelį, nepakartojamą populiarųjų merą, tai yra mane.

15. Puikiai tvarkomės su sveikatos priežiūra Alytuje: poliklinika ir ligonine. Gyventojai specialistų, pavyzdžiui, kardiologo, konsultacijų laukia pusę metų, nežinodami ar sulauks. Tai  yra mano nuopelnas, bet kad man netrukdytų fotografuotis, visiems sakau, kad dėl eilių gydymo įstaigose kalta šalies valdžia  ir visi tiki! Taip darysiu ir toliau.

16. Nuoširdžiai savo pomėgiu fotografuotis ir karpyti juosteles džiuginu alytiškius ir pastoviai per socialinius tinklus dalinuosi savo nukirptų juostelių ir visų fotosesijų nuotraukomis. Taip puošiu Alytų ir tuo didžiuojuosi.

17. Didžiuojuosi, kad per 16-ka mano buvimo Alytaus miesto tarybooje metų Alytuje sumažėjo 16 000 gyventojų.

18. Labai džiaugiuosi, kad mes, su pavaduotoja Jurgita Šukevičiene per šiuos 4 metus šauniai pakeliavom: komandiruotės į Antaliją (Turkija), į Ali Termę (Italija),  JAV, Jurgita keliavo į Graikiją, su konservatoriumi Andriumi Juču keliavome į Suomiją, Kiniją ir t. t.

Visa tai – tik dalis mano atliktų darbų miestui, tačiau visų jūsų, alytiškių, noriu paprašyti:

1. Alytiškiai, rinkite mane ir mano pavaduotoją vėl, nes mes su ponia Jurgita Šukevičiene dar labai norime kartu nukeliauti į Maldyvus ir Balį.

2. Rinkite mane, nes mes su konservatoriumi Andriumi Juču nusprendėme, kad Alytuje gyventojai per daug uždirba ir gali susimesti mūsų kelionėms, ARATC’ui, mano svajonei hub’ui, na o jūs, mieli alytiškiai, ir toliau galėsite džiaugtis mano facebook’o įrašais, nuotraukomis ir manimi, garsiausiu Lietuvos fotomodeliu!

3. Rinkite mane, giminaičius, mano draugus ir mano partiečius vėl! Juk suprantate, kad giminių, draugų ir partiečių turime kur kas daugiau, negu pavyko įdarbinti per taip greitai prašvilpusią 4 metų mero kadenciją.

4. Rinkite mane vėl, nes aš 16-ka metų būdamas valdžioje jau pripratau, mieli alytiškiai, naudotis jumis, miesto biudžetu. Jeigu neišrinksite manes 17-tiems metams, ką aš be jūsų darysiu? Kur aš be jūsų dirbsiu? Kas man mokės atlyginimą ir pasirūpins mūsų su pavaduotoja kelionėmis?

Rinkite mane ir aš jums šventai pažadu:

1. Puikiai suprasdamas, kad mano pirštai yra lenkti į save – išsuksiu visus savivaldybės įstaigų vadovus nuo atsakomybės.

2. Toliau karpysiu juosteles ir fotografuosiuosi, nes tai – yra mano talentas, aš moku tai atlikti kur kas geriau, negu veikti kažką kita.

3. Tęsiu savo ir mano pavaduotojos, partiečių, draugų ir giminių įdarbinimą į savivaldybės įstaigas.

4. Kai jau mus su konservatoriumi Juču vėl išrinksite, ramiai padidinsime rinkliavą už atliekų surinkimą ir 4 metus būsime ramūs dėl savo kėdžių.

5. Kartu su savo pavaduotoja Šukevičiene keliausime ir reprezentuosime miestą tolimame užsienyje už jūsų sumokėtus mokesčius!

Cesiulio iš priekabos pažadus ir įsipareigojimus užrašė Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

DALIUS SINKEVIČIUS: JEIGU IŠRINKSITE MANE, KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ GALĖS REIKŠTI SAVO NUOMONĘ PRISIDEDANT PRIE MIESTO GEROVĖS KŪRIMO ~/?x=entry:entry230219-085227 2023-02-19T08:52:27+00:00 2023-02-19T08:52:27+00:00

Dalius sinkevicius priesaika.jpg ŽIŪRĖTI
Brangūs alytiškiai, kreipiuosi į jus visus: švietimo įstaigų, kultūros darbuotojus, gydytojus, tarnautojus, ateikite balsuoti. Ateikite ir atsiimkime miestą.
Žinau, kas vyksta mieste. Jums taikomas spaudimas, mobingas. Žinau, kad esate verčiami balsuoti taip, kaip nori dabartinė valdžia.
Aš suprantu, esame nepriklausomoje Lietuvoje, tačiau elgiamasi kaip kaimyninėje Baltarusijoje ir Rusijoje, kur tik už vieną kandidatą galima balsuoti. Nebūkime tokios politikos, kaip paminėtose valstybėse, įkaitais.
Ateikite ir balsuokite. Pažadu, jeigu išrinksite mane, kiekvienas iš jūsų turės asmeninę savo nuomonę, žodžio laisvę ir galės kiekvienas reikšti savo nuomonę prisidedant prie miesto gerovės kūrimo.

Po­li­ti­nio ko­mi­te­to „Už Aly­tų“ (są­ra­šo Nr. 15) kan­di­da­tas į me­rus DA­LIUS SIN­KE­VI­ČIUS. Po­li­ti­nė re­kla­ma
2023-02-10

DALIUS SINKEVIČIUS: KELKIS, ALYTAU! ~/?x=entry:entry230218-130812 2023-02-18T13:08:12+00:00 2023-02-18T13:08:12+00:00

Daliaus Sinkeviciaus priesaika.jpgŽIŪRĖTI
Mie­li aly­tiš­kiai, esu Da­lius Sin­ke­vi­čius, ka­ri­nin­kas. Esu da­vęs prie­sai­ką vi­są sa­vo gy­ve­ni­mą tar­nau­ti Lie­tu­vai. Su di­de­le pa­gar­ba tar­na­vau Lie­tu­vai kaip ka­ri­nin­kas. Sa­vo tar­nys­tę Aly­taus mies­tui tę­siu bū­da­mas se­niū­nai­čiu, dir­bu vi­suo­me­ni­nį dar­bą. Į tik­ro po­li­ti­ko dar­bą žiū­riu kaip į tar­nys­tę Lie­tu­vai, Aly­taus mies­tui.
Svar­biau­sios po­li­ti­ko sa­vy­bės tu­ri bū­ti žmo­giš­ku­mas, pa­do­ru­mas, nuo­šir­du­mas, pa­gal­ba vi­siems ir kiek­vie­nam. Šie da­bar­ti­niams ir bu­vu­siems po­li­ti­kams sve­ti­mi žo­džiai yra ma­no gy­ve­ni­mo ašis ir va­rik­lis.
Tar­nau­da­mas Ira­ke su­pra­tau, ko­kia bran­gi yra Tė­vy­nė ir mū­sų gim­tas Aly­taus mies­tas, ir pri­sie­kiau pa­da­ry­ti vis­ką, kad mū­sų Aly­tus iš­si­lais­vin­tų iš sa­va­nau­diš­kų po­li­ti­kų ir val­di­nin­kų pin­klių.
Mū­sų Aly­tus per 30 ne­pri­klau­so­my­bės me­tų ta­po iš­rink­tų­jų par­ti­jų na­rių šei­mų įkai­tu. Mes kar­tu tu­ri­me tai pa­keis­ti, pri­va­lo­me su­sig­rą­žin­ti mū­sų mies­tą.
50 000 Aly­taus gy­ven­to­jų ne­ga­li tar­nau­ti 100-tui „iš­rink­tų­jų“, jų as­me­ni­nei ir fi­nan­si­nei ge­ro­vei.
Aš ir ma­no ko­man­da tu­ri­me vil­tį, kad kar­tu, kad mes vi­si ga­li­me at­si­im­ti sa­vo mies­tą iš po­li­ti­kų ir jų ap­lin­kos, te­rei­kia tik to, kad per šiuos rin­ki­mus bal­suo­ti at­ei­tų VI­SI aly­tiš­kiai.
Pri­sie­kiu jū­sų ne­nu­vil­ti, aš ir ma­no ko­man­da – pa­da­ry­si­me vis­ką, kad vi­si aly­tiš­kiai gy­ven­tų ge­riau, švie­siau ir gra­žiau, o vi­sų aly­tiš­kių at­ei­tis bū­tų ge­res­nė.
Aly­tiš­kiai, jei­gu jūs ne­isi­te bal­suo­ti, par­ti­niai, kaip ir kiek­vie­nais pra­ėju­siais rin­ki­mais – at­eis. Jie vi­sa­da at­ei­na ir tik to­kiu bū­du pa­ten­ka į val­džią, ir to­liau nau­do­ja­si vi­sų mū­sų lė­šo­mis, jas švais­to, sa­vo nau­dai dis­po­nuo­ja vi­sų mū­sų tur­tu, siek­da­mi tik as­me­ni­nės nau­dos sau.
Aš pri­sie­kiu, kad jei­gu man su­teik­si­te man­da­tą, jei­gu bū­siu iš­rink­tas me­ru – šios blo­gy­bės bus ne tik eli­mi­nuo­tos, bet bus nu­sta­ty­ti kal­tie­ji ir pri­vers­ti at­sa­ky­ti už sa­vo veiks­mus.
Po­li­ti­kas ir val­di­nin­kas pri­va­lo as­me­niš­kai at­sa­ky­ti už sa­vo sa­va­nau­diš­kus ir de­struk­ci­nius veiks­mus bei po­el­gius mies­tui ir žmo­gui.
Aš esu vie­nas iš jū­sų, mes esam kar­tu. Aš su­si­du­riu su to­mis pa­čio­mis pro­ble­mo­mis kaip ir vi­si aly­tiš­kiai. Aš esu ke­tu­rių vai­kų tė­vas, aš, kaip ir jūs, ne­no­riu, kad ma­no vai­kai bū­tų pri­vers­ti iš­va­žiuo­ti iš Aly­taus ar net iš Lie­tu­vos.
Bran­gūs sen­jo­rai, jūs sta­tė­te mū­sų Aly­tų, mes tu­ri­me Jums at­si­dė­ko­ti, pa­si­rū­pin­ti jū­sų oriu gy­ve­ni­mu. Jei­gu tik jūs man pa­ti­kė­si­te sa­vo bal­sus, aš, kaip ka­ri­nin­kas, pri­sie­kiu tuo pa­si­rū­pin­ti. No­riu, kad vi­si aly­tiš­kiai ga­lė­tų oriai gy­ven­ti Aly­tu­je.
Aš iki kau­lų sme­ge­nų esu Lie­tu­vos ir Aly­taus pat­rio­tas, krikš­čio­nis. Šios ver­ty­bės man yra pa­čios svar­biau­sios.
Aly­tiš­kiai, mes vi­si kar­tu tu­ri­me at­kur­ti so­cia­li­nį tei­sin­gu­mą, iš­nai­kin­ti ko­rup­ci­nius ži­di­nius, ku­riais vi­si esa­me nu­si­vy­lę. Mo­kes­čiai pri­va­lo bū­ti so­cia­liai tei­sin­gi.
At­lie­kų su­rin­ki­mo mo­kes­tis tu­ri bū­ti mo­ka­mas nuo žmo­gaus pa­gal at­lie­kų svo­rį, o ne pa­tal­pų kvad­ra­tus. Ši­lu­mos ūkio ir ki­tų ko­mu­na­li­nių pa­slau­gų tei­kė­jų va­do­vų at­ly­gi­ni­mai Aly­tu­je ne­ga­li siek­ti 6000 tūks­tan­čių eu­rų per mė­ne­sį, kai tuo tar­pu di­de­lė da­lis aly­tiš­kių vos su­du­ria ga­lą su ga­lu.
Po­li­ti­nio ko­mi­te­to „Už Aly­tų“ (są­ra­šo Nr. 15) kan­di­da­tas į me­rus DA­LIUS SIN­KE­VI­ČIUS. Po­li­ti­nė re­kla­ma
2023-02-07