Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-01-28

ALBINAS KRUŠINSKAS: REMIANTIS KONSTITUCIJA - ŽMONĖS PRIVALO GAUTI NEMOKAMAS IR VISUR PRIEINAMAS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGAS

Albinas Kruinskas.jpgŽIŪRĖTI
Aš esu Albinas Krušinskas, gydytojas, Alytuje dirbantis jau nuo 1989 metų Alytaus apskrities V. Kudirkos ligoninėje.
Sveikatos sistema - labai pasikeitė ir ne į tą pusę, kokios norėtų Lietuvos žmonės.
Šiandien aš jau Alytaus ligoninėje nedirbu dėl sveikatos pablogėjimo. Per tuos du pandemijos metus, kurie visą Lietuvą gąsdino, man labai stipriai paveikė sveikatą: turėjau išeiti.
Dabar dirbu privačioje klinikoje gydytoju echoskopuotoju. Darbas ramus, aplinka tvarkinga, nėra spaudimo, nėra įtampos, darbas dabar yra normalus.
Priežastis, kodėl aš einu į rinkimus su politiniu komitetu “Už Alytų” - būtina sutvarkyti sugriautą sveikatos sistemą Alytuje.
Patys matėte, kad per tuos du pandemijos metus žmonės negalėjo patekti pas gydytoją konsultacijai. Konsultacija telefonu - tai kažkoks iškrypimas. Žmonių sveikata ryškiai pablogėjo, nes gero priėjimo prie gydytojo, išsityrimo negalėjo būti.
Kai aš pats sirgau - tiesiogiai susidūriau su sveikatos sistemos trūkumais. Patenki pas daktarą, bet priėmimo laikas - 20 minučių. Įeini į kabinetą, pora žodžių pasakai, ir jau laikas baigiasi.
Tvarka turėtų būti pakeista: turi atsirasti diferenciacija. Pirminis apsilankymas pas daktarą - valanda laiko, kad pasikalbėti, apžiūrėti, įvertinti tyrimus. Pakartotiniam vizitui jau gali būti ir 20 minučių.
Remiantis Konstitucija - žmonės privalo gauti nemokamas ir visur prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas.
Su politiniu komitetu “Už Alytų” einu į rinkimus vien dėl to, kad reikia atsiimti Lietuvą. Reikia, kad visi žmonės eitų balsuoti, nebijotų, nes norint pakeist ką nors, kad Lietuvoje būtų geriau gyventi, reikia pradėti nuo savęs.
Negulėkime ant sofų rinkimų dieną, o keliamės, pasiimam pasą ir einam prie balsavimo urnų.
Už ką balsuosi - tą ir turėsi. Šito tikrai nereikia pamiršti.
Pagrindinis dalykas: kas neateis, patingės, tų balsai atiteks priešininkams.
Reikia atsiimti mūsų Lietuvą ir mūsų miestą, kad valdžia tarnautų žmonėms!

Politinė reklama

uzalytu - 15:43 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 13 Albinas Krušinskas | Pridėti komentarą