Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-01-28

VOITECHAS STANEVIČIUS: DAUGIAU NEBETIKIU POLITIKŲ PAŽADAIS, TODĖL MES, ALYTAUS MIESTO GYVENTOJAI, ĮVAIRIŲ SRIČIŲ SPECIALISTAI, NUSPRENDĖME DALYVAUTI RINKIMUOSE IR PATYS SPRĘSTI MIESTO PROBLEMAS

Voitechas Staneviius.jpgŽIŪRĖTI
Esu Voitechas Stanevičius. Esu politinio komiteto “Už Alytų” narys.
Noriu pasakyti, kad jau nusibodo, kad prieš kiekvienus rinkimus ateina įvairūs politikai ir prašo juos palaikyti per rinkimus. Matau, kad po kiekvienų rinkimų nieko gero nenutinka: miestas ir toliau mažėja, o kandidatuojantiems politikams išsakytos problemos, po rinkimų pamirštamos ir mieste niekas nepasikeičia.
Daugiau nebetikiu politikų pažadais. Todėl mes, Alytaus miesto gyventojai, įvairių sričių specialistai, Alytaus miesto bendruomenė nusprendėme dalyvauti rinkimuose ir patys spręsti miesto problemas. Nusprendėme nebalsuoti už kažkurį buvusį politiką ir naiviai laukti, kad jie įvykdys savo pažadus.
Nusprendėme kandidatuoti patys, nes pavargome nuo verslo Alytuje mažėjimo, paties miesto mažėjimo.
Nusivylimas politikais ir jų pažadais yra priežastis, kodėl mes, bendruomenės atstovai, nusprendėme kandidatuoti į Alytaus miesto tarybą.
Todėl raginame visus Alytiškius: atsiimkite mūsų miestą!
Alytiški, balsuok už mane ne todėl, kad man to reikia! Balsuok už mane, todėl, kad tau to reikia! Gavę jūsų pasitikėjimą mes išspręsime miesto problemas!

Politinė reklama

uzalytu - 08:32 @ Politinis komitetas, 16 Voitechas Stanevičius | Pridėti komentarą