Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-02-25

DALIUS SINKEVIČIUS: IŠ ALYTIŠKIŲ LĖŠŲ IŠLAIKOMI PARTINUKAI

D-Sinkevicius.jpgKol alytiškiai vos suduria galą su galu, Alytaus socdemai ir konservatoriai klesti:
Gyventojai ir valdininkai.jpg
Per visą kadenciją socialdemokratai ir konservatoriai (TS-LKD) demonstravo savo neveiklumą, biudžeto lėšų dalinimą saviems, nesprendė sveikatos sistemos problemų. Socialdemokratų ir konservatorių (TS-LKD) planuose – po rinkimų toliau didinti rinkliavą ARATC ir kitus mokesčius, paskirti naują partinį Alytaus ligoninės direktorių ir toliau imituoti miesto vadybininkų darbą. Tai – akivaizdus tyčiojimasis iš Alytaus gyventojų.
Kai 6 mėnesius lauksite eilėje jums reikalingo gydytojo konsultacijos, žinokite, kad Alytaus poliklinikos direktorius (priklausantis konservatorių (TS-LKD) partijai), kuris turėtų šią eilę sutrumpinti, per tą laiką gaus 8.051,80 eurų x 6 mėnesiai = 48.310,80 eurų atlyginimą.
Kai gausite „vieną sąskaitą“ už komunalinius mokesčius ir rinkliavas, prisiminkite, kad dalis jūsų pinigų keliaus į konservatorių Andriaus Jučo ir ARATC, socialdemokratų Šilumos tinklų, Dzūkijos vandenų vadovų pinigines.
Kai socialinės paramos skyriuje gausite atsakymą, kad jumis pasirūpinti lėšų miesto biudžete nėra – žinokite, kad lėšų netrūksta, jos tiesiog neteisingai paskirstomos.
Dėl visų šių problemų nesprendimo ir neveiklumo, aš ir vis daugiau alytiškių suprantame, kad visa atsakomybė tenka socialdemokratui merui Nerijui Cesiuliui dėl situacijos nesuvaldymo, jo pavaduotojai socialdemokratei Jurgitai Šukevičienei, atsakingai už Alytaus šveitimo sistemą, socialines paslaugas ir kultūrą, mero pavaduotojams konservatoriams Šarūnui Klėgeriui ir Povilui Labukui už nulio investicijų į miestą pritraukimą ir visai mero „komandai“ dirbančiai tik socialdemokrato mero Cesiulio piarui.
Kovo 5 dieną prisiminkite, kad miesto meras ir visa jo „komanda“ gauna atlyginimus, kad visas šias jūsų problemas išspręstų.
Jeigu suteiksite man mandatą, aš išsireikalausiu asmeninės atsakomybės iš Alytaus miesto savivaldybės įstaigų vadovų, kad būtų sumažintos komunalinių paslaugų kainos, rinkliavos, eilės pas gydytojus, atstatyta valdininkų pagarba kiekvienam alytiškiui, o iš alytiškių lėšų išlaikomų įmonių direktorių atlyginimai negali keliais kartais būti didesni už tų pačių alytiškių atlyginimus.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 07:34 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-02-20

DALIUS SINKEVIČIUS: SU DVEJOMIS PARTIJOMIS, DARANČIOMIS YDINGUS ALYTAUS GYVENTOJAMS SPRENDIMUS, DEBATUOTI NETURIU APIE KĄ

Dalius Sinkeviius - debatai plius1.jpgŽIŪRĖTI
Ačiū alytiškiams, Alytaus senjorams, kurie statėte miestą, kurie suteikėte mums galimybę šiame mieste augti, gyventi, džiaugtis ir mylėti.  Jums aš esu dėkingas.
Per 30 nepriklausomybės metų dvi partijos, pasikeisdamos valdė mūsų Alytų ir per tą laiką praradome beveik pusę miesto gyventojų, didžiąją dalį verslo, miestą formuojančios įmonės užsidarė arba yra ant bankroto ribos, apie švietimo sistemą, medicinos paslaugų prieinamumą ir ARATC teikiamas paslaugas ir kainas, jau net nenoriu ir kalbėti.
Šiandien mes susirinkome diskutuoti, debatuoti apie miesto ateitį. Bet aš norėčiau atsigręžti į praeitį ir dabartį.
Čia yra mano minėtų dviejų partijų atstovai, kandidatuojantys į merus.
Kalbėti apie ateitį tezėmis, lozungais ir sparnuotomis frazėmis yra jūsų seniai naudojama partinė praktika. Todėl norėčiau kalbėti apie vakar ir šiandien nuveiktus darbus.
Lėšų nerandam aikštelėms, kiemams sutvarkyti, mokytojų padėjėjams, negebam sutvarkyti eilių poliklinikoje, bet gyventojų pusę milijono eurų skirti vienam UAB‘ui – rankeles pakelėte puikiai. Ir šiuos ydingus alytaus gyventojų atžvilgiu sprendimus darotekiekvieną dieną.
Todėl su jumis debatuoti neturiu apie ką, nes aš dėl viso to jus kaltinu.
Politika - tai yra tarnyste miestui, as tarnavau kariuomeneje, as žinau kas tai yra.
Todel sėkmes jums debatuose, debatuokite apie ateitį, o aš, jei alytiškiai manimi pasitikės, pabandysiu ištaisyti jūsų klaidas.

Politinė reklama

uzalytu - 13:30 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-02-19

DALIUS SINKEVIČIUS: RAUDONASIS KOŠMARAS ALYTUJE NUO GONGO IKI KONGO

nebalsuok.jpgcesiulis ir gelezine plunksna.jpgKai kuriems Cesiulio gerbėjams, viešoje erdvėje rašantiems, kad mano straipsniai su tikrais faktais apie Alytaus socdemų ir konservatorių tandemo blogus darbus alytiškiams yra juodinimas, noriu priminti, kad 2017 metais, ponas Cesiulis, ruošdamasis Alytaus miesto mero rinkimams, taip juodino Alytų, kad spaudos dienos proga už Alytaus garsinimą iš neigiamos pusės – gavo metalinės plunksnos apdovanojimą, kuris yra priešingas auksinei plunksnai.

„Alytus taps 13 vieta pasaulyje, Tarptautinę taikos dieną – rugsėjo 21-ąją – garsiai skelbiantis taiką. Įspūdingą, net 700 kg sveriantį Taikos pasaulyje gongą mūsų miestui dovanoja Indonezijos vyriausybė“, – 2020 metų pradžioje žadėjo Alytaus meras, o praeitą savaitę: „Susidomėjusius bendradarbiavimu su Kongu verslininkus kviečiame kreiptis į savivaldybės Verslo skyrių“.

Gongas ir Kongas.jpg
„Gongas“ ir „Kongas“ – tai keletas iš daugelio nepavykusių pono mero Cesiulio darbų, o dabar apie tuos darbus, kurie „pavyko“:

1. Pastaruoju metu meras Cesiulis giriasi, kad Alytuje sumažėjo bedarbystė. Piaro ir melo specialistas Cesiulis nutyli, kad bedarbystės problemas “sprendžia” emigracijos būdu.            Kuo daugiau alytiškių emigruoja ieškoti darbo kitur, tuo mažesnė Alytuje bedarbystė. Tokiu būdu merui darbuojantis – bedarbystės Alytuje visai neliks, nes visi alytiškiai bus emigravę.

2. 2021 metų liepos mėnesį vyko Alytaus seniūnaičių rinkimai, bet vicemerės Jurgitos Šukevičienės gyvenimo partneriui socialdemokratui Mindaugui Šimai, kaip visiems kitiems seniūnaičiams, dalyvauti rinkimuose nereikėjo, jis liko Alytaus miesto Senamiesčio seniūnaičiu ir be rinkimų.

3. Socialdemokratės Rimantės Adomaitienės privačiai veiklai – Vaiko ir mamos dienos centrui “Kutis” panaudai (tai yra nemokamai) suteiktos savivaldybės patalpos, projektinei veiklai skirta apie 125 000 eur iš miesto biudžeto, projektinėje iniciatyvoje „Tau, Alytau!“ asociacijos vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ projektas „Spalvota vasara“ laimėjo 9 260 Eur, bet „Kutis” lankančių vaikučių tėveliai įstaigai turi mokėti pinigėlius:
Kutis.jpg
4. Puiki idėja tris ar keturias sąskaitas už teikiamas komunalines paslaugas apjungti į vieną, net nepaklausus gyventojų ar jiems to reikia, merui į galvą atėjo panašiu metu, kai jo patarėju tapo socialdemokratas Gintaras Rakaitis, kurio sutuoktinė nuo 2009 metų dirba UAB “Viena sąskaita” plėtros vadove:
viena saskaita.jpg
Puikiai darbuojasi ir Alytaus socialdemokratų sąraše kandidatuojantys Cesiulio bendrapartiečiai:

1. Socialdemokratas Henrikas Šyvokas į Alytaus tarybą patenka nuo 2000 metų. Šešias kadencijas miesto taryboje Šyvokas atstovavo  Alytaus šaldytuvų gamyklos „Snaigė“ darbuotojus (vėliau prie jo prisijungė vicemerės J. Šukevičienės gyvenimo partneris Mindaugas Šima) ir jais rūpinosi taip, kad 2005 metais „Snaigės“ darbuotojų skaičius buvo apie 2000,  dabar jau tik 361, pati įmonė – ant bankroto ribos. Kol socdemai taip „šauniai“ atstovauja šaldytuvų darbuotojus, didžioji jų dalis jau yra „gatvėje“, be darbo, o patys raudonieji sėkmingai sėdi miesto taryboje, gauna išmokas ir tikisi vėl būti išrinkti.
syvokas.jpg
2. Socialdemokratė Laima Vincė Kirkliauskienė nuo 2015 metų „dirba“ Alytaus miesto taryboje, o jos sūnaus įmonė, kurios akcininkė yra pati tarybos narė, sėkmingai laimi biudžetinių įstaigų viešuosius konkursus ir be konkursų gauna užsakymus iš Alytaus butų ūkio, kuriam vadovauja socialdemokratas. Socialdemokratė Laima Vincė Kirkliauskienė visose kadencijoje lyderiauja tarp didžiausias tarybos nario išmokas gaunančių tarybos narių.
Laima Vince Kirkliauskiene.jpg
3. Socialdemokratas Valius Micevičius Alytaus miesto taryboje labai rūpinosi už jį balsuojančiais Alytaus miesto vežėjais. Taip jais rūpinosi, kad šiuo metu visi vežėjai užsidarė, bankrutavo arba išsikėlė kitur. O jais rūpinęsis Valius Micevičius karantino metu su savo įmone „Busotas“ Alytaus miesto savivaldybei keleivių pervežimo paslaugas teikė 121 euru už kiekvieną reisą brangiau negu Alytaus rajono savivaldybei, taip pat jam sekasi laimėti Alytaus šilumos tinklų (kuriam vadovauja socialdemokratas), o paskutiniu metu ir ARATC skelbiamus pervežimo paslaugų konkursus.

Kaip sakė jo buvęs kolega, Valius su džiaugsmu priėmė meduolį ir prisijungė prie socdemų, šioje kadencijoje (matyt bėgdamas paskui tą meduolį) pakeitęs net tris politines jėgas.

Dar Valius Micevičius garsėja tuo, kad tiems, kas už jį balsuos, jis vis žada surasti darbą, bet iki šiol yra įsidarbinęs tik pats ir apgautiems alytiškiams darbų nesuradęs. O dar alytiškiai kalba, kad jis garsus galimu „balsų pirkimu“ prie „Pakalnutės“ parduotuvės.
Busotas Valius Micevicius.jpg
Alytiškiai, kai kovo 5 d. eisite balsuoti, tai prisiminkite Alytaus raudonojo košmaro sąraše save siūlančius: Henriką Šyvoką, Mindaugą Šimą ir jų nuopelnus Alytaus šaldytuvų gamyklai „Snaigė“, Valių Micevičių ir jo nuopelnus Alytaus vežėjams, merą Cesiulį ir vicemerę Šukevičienę ir jų nuopelnus sau ir savo aplinkai ir PASIRINKITE TEISINGAI!

P. S.

Alytaus verslininkai vieną Cesiulio aplinkos asmenį vadina „Cesiulio pinigine“. Kas jis?

nebalsuok2.jpg
Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama

2023-02-17

uzalytu - 10:44 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

DALIUS SINKEVIČIUS: KOL UKRAINOJ KARAS, ALYTUJ RAUDONASIS MARAS

raud.maras.jpgcesiulis is priekabos.jpgŽmogus, kuris vežioja savo portretą priekaboje, tokiu būdu vainikuoja savo keturių metų kadencijos darbus: fantastišką fotomodelio karjerą. Padaryti darbai turėtų kalbėti apie merą, o ne mero nuotraukos. Įdomu, ką pasakytų Cesiulis iš priekabos jeigu paklaustume ką jis gero nuveikė alytiškiams?

Nerijus Cesiulis: ką nuveikiau keturis metus sėdėdamas mero poste? Beveik 100 darbų, kuriuos praeitais rinkimais žadėjau! Štai jie:

1. Padėjau gaisrininkams gesinti gaisrą ir dabar gaisrininkai bylinėjasi teismuose, yra išvaryti iš darbo. Tai – mano, kaip mero nuopelnas.

2. Kol gesinau gaisrą fotografuodamasis, padėjo Alytaus verslininkai: leido naudotis savo infrastruktūra,  tiekė medžiagas, gyventojai vežė maisto, o aš, prieš tai jiems pažadėjęs atlyginti nuostolius, nusprendžiau neatsiskaityti su jais ir padaviau juos į teismą.

3. Dariau švietimo reformą, su pavaduotoja Jurgita Šukevičiene uždarinėjau 3 mokyklas, 2 pradines mokyklas-darželius. Dėl mūsų darbų šių mokyklų mokiniai, jų tėveliai ir jų mokytojai dirbo ir gyveno nežinioje, pastoviai jautė stresą.

raudonasis maras.jpgGalvojau, kaip dar pakenkti miestui ir stengiausi sukiršinti sporto bendruomenes: bandžiau uždaryti, o sėkmės atveju ir privatizuoti, Alytaus sporto mokyklą. Dėl to sporto bendruomenė jautė didelį nerimą ir stresą.

5. Dar vienas mano įspūdingas darbas – numačiau pastatyti ledo areną (angarą?) už jūsų, alytiškių pinigus, nors šitas nerentabilus ir nuostolingas projektas man nepavyko.

6. Visiems pasakojau, kad noriu alytiškiams padaryti laisvą ekonominę zoną (LEZ) ir prikurti naujų darbo vietų, ir ėmiausi veiksmų: nusprendžiau uždaryti aerodromą, atimti aviatorių darbo vietas, jų žemę ir turtą.

7. Susitaręs su konservatoriumi Andriumi Juču, dirbau, kad iš jūsų, Alytaus gyventojų, būtų atimami pinigai ir skiriami, kaip kompensacija ARATC, o kai jau mus vėl išrinksite, ramiai padidinsime rinkliavą už atliekų surinkimą, nes 4 metus būsime ramūs dėl savo kėdžių.

8. Į socdemų partiją, kuri delegavo mane į merus, įstojau tik likus pusei metų iki praeitų mero rinkimų. Iki to 12 metų buvau socdemų frakcijoje – ir dairiausi kur stoti, norėjosi ten – kur šilčiau.

9. Per pastaruosius keturis metus visiškai sugriovęs socdemų skyrių Alytuje, nusprendžiau, kad eisiu tuo tikruoju partinių komunistų keliu ir sudarbinsiu gimines, draugus ir artimuosius.

10. Norėčiau išskirti ir pasidžiaugti mano rekomenduota ir deleguota pavaduotoja – švietimo eksperte, atsakinga už švietimą, sportą ir kultūrą – ponia Jurgita Šukevičiene su visa jos gimine. Kaip ji pati šią vasarą (rugpjūčio mėnesį) sakė: Alytuje to dar nebuvo ir pasveikino visus su Kalėdomis!

11. Didžiuojuosi, kad Jurgitą Šukevičienę pasirinkau savo pavaduotoja, nes šią kadenciją ji laimėjo visų laikų pačios nekompetetingiausios vicemerės Alytuje titulą: visi pakraupę nuo jos visiško nesupratimo visose savo kuruojamose srityse.

kartu.jpg12. Džiaugiuosi, kad mano pavaduotoja Jurgita Šukevičienė su mano pagalba pasirūpino savo giminėmis, artimaisiais ir mūsų partiečiais:

- sugyventiniu Mindaugu Šima, kuriam vieninteliam nereikėjo iš naujo dalyvauti seniūnaičių rinkimuose, kaip visiems kitiems (mirtingiems) kandidatams į seniūnaičius.

- dėdiene Adele Dimšiene, kuri būdama 77 metų senjore, dirba daug darbų poliklinikoje, ligoninėje ir per mėnesį uždirba virš 5000 eurų.

- Irma Maskeliūniene, kuri direktoriauja Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre.

- Klementina Gruzdiene, “Lietaus vaikai” vadove.

kartu mes galime daugiau.jpg13. Kartu su vicemere Jurgita Šukevičiene ne tik bandėm sunaikinti mokyklas, bet sėkmingai spaudžiame švietimo ir kitų sričių darbuotojus, ypač naujai paskirtus švietimo įstaigų vadovus, kad jie “savo noru” stotų į partiją.

14. Kartu su Jurgita Šukevičiene gasdinam ir šantažuojam, kad už mus balsuotų mūsų valdomų įstaigų darbuotojai, o kad jų „pasirinkimas“ balsuoti už mus būtų užtikrintas, „sustatėm“ atsakingus direktorius, kad jie prižiūrėtų, kad visi, kaip komunizmo laikais, „prižiūrimi pavaldiniai“ balsuotų už vienintelį, nepakartojamą populiarųjų merą, tai yra mane.

15. Puikiai tvarkomės su sveikatos priežiūra Alytuje: poliklinika ir ligonine. Gyventojai specialistų, pavyzdžiui, kardiologo, konsultacijų laukia pusę metų, nežinodami ar sulauks. Tai  yra mano nuopelnas, bet kad man netrukdytų fotografuotis, visiems sakau, kad dėl eilių gydymo įstaigose kalta šalies valdžia  ir visi tiki! Taip darysiu ir toliau.

16. Nuoširdžiai savo pomėgiu fotografuotis ir karpyti juosteles džiuginu alytiškius ir pastoviai per socialinius tinklus dalinuosi savo nukirptų juostelių ir visų fotosesijų nuotraukomis. Taip puošiu Alytų ir tuo didžiuojuosi.

17. Didžiuojuosi, kad per 16-ka mano buvimo Alytaus miesto tarybooje metų Alytuje sumažėjo 16 000 gyventojų.

18. Labai džiaugiuosi, kad mes, su pavaduotoja Jurgita Šukevičiene per šiuos 4 metus šauniai pakeliavom: komandiruotės į Antaliją (Turkija), į Ali Termę (Italija),  JAV, Jurgita keliavo į Graikiją, su konservatoriumi Andriumi Juču keliavome į Suomiją, Kiniją ir t. t.

Visa tai – tik dalis mano atliktų darbų miestui, tačiau visų jūsų, alytiškių, noriu paprašyti:

1. Alytiškiai, rinkite mane ir mano pavaduotoją vėl, nes mes su ponia Jurgita Šukevičiene dar labai norime kartu nukeliauti į Maldyvus ir Balį.

2. Rinkite mane, nes mes su konservatoriumi Andriumi Juču nusprendėme, kad Alytuje gyventojai per daug uždirba ir gali susimesti mūsų kelionėms, ARATC’ui, mano svajonei hub’ui, na o jūs, mieli alytiškiai, ir toliau galėsite džiaugtis mano facebook’o įrašais, nuotraukomis ir manimi, garsiausiu Lietuvos fotomodeliu!

3. Rinkite mane, giminaičius, mano draugus ir mano partiečius vėl! Juk suprantate, kad giminių, draugų ir partiečių turime kur kas daugiau, negu pavyko įdarbinti per taip greitai prašvilpusią 4 metų mero kadenciją.

4. Rinkite mane vėl, nes aš 16-ka metų būdamas valdžioje jau pripratau, mieli alytiškiai, naudotis jumis, miesto biudžetu. Jeigu neišrinksite manes 17-tiems metams, ką aš be jūsų darysiu? Kur aš be jūsų dirbsiu? Kas man mokės atlyginimą ir pasirūpins mūsų su pavaduotoja kelionėmis?

Rinkite mane ir aš jums šventai pažadu:

1. Puikiai suprasdamas, kad mano pirštai yra lenkti į save – išsuksiu visus savivaldybės įstaigų vadovus nuo atsakomybės.

2. Toliau karpysiu juosteles ir fotografuosiuosi, nes tai – yra mano talentas, aš moku tai atlikti kur kas geriau, negu veikti kažką kita.

3. Tęsiu savo ir mano pavaduotojos, partiečių, draugų ir giminių įdarbinimą į savivaldybės įstaigas.

4. Kai jau mus su konservatoriumi Juču vėl išrinksite, ramiai padidinsime rinkliavą už atliekų surinkimą ir 4 metus būsime ramūs dėl savo kėdžių.

5. Kartu su savo pavaduotoja Šukevičiene keliausime ir reprezentuosime miestą tolimame užsienyje už jūsų sumokėtus mokesčius!

Cesiulio iš priekabos pažadus ir įsipareigojimus užrašė Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 09:04 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

DALIUS SINKEVIČIUS: JEIGU IŠRINKSITE MANE, KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ GALĖS REIKŠTI SAVO NUOMONĘ PRISIDEDANT PRIE MIESTO GEROVĖS KŪRIMO

Dalius sinkevicius priesaika.jpg ŽIŪRĖTI
Brangūs alytiškiai, kreipiuosi į jus visus: švietimo įstaigų, kultūros darbuotojus, gydytojus, tarnautojus, ateikite balsuoti. Ateikite ir atsiimkime miestą.
Žinau, kas vyksta mieste. Jums taikomas spaudimas, mobingas. Žinau, kad esate verčiami balsuoti taip, kaip nori dabartinė valdžia.
Aš suprantu, esame nepriklausomoje Lietuvoje, tačiau elgiamasi kaip kaimyninėje Baltarusijoje ir Rusijoje, kur tik už vieną kandidatą galima balsuoti. Nebūkime tokios politikos, kaip paminėtose valstybėse, įkaitais.
Ateikite ir balsuokite. Pažadu, jeigu išrinksite mane, kiekvienas iš jūsų turės asmeninę savo nuomonę, žodžio laisvę ir galės kiekvienas reikšti savo nuomonę prisidedant prie miesto gerovės kūrimo.

Po­li­ti­nio ko­mi­te­to „Už Aly­tų“ (są­ra­šo Nr. 15) kan­di­da­tas į me­rus DA­LIUS SIN­KE­VI­ČIUS. Po­li­ti­nė re­kla­ma
2023-02-10

uzalytu - 08:52 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-02-18

DALIUS SINKEVIČIUS: KELKIS, ALYTAU!

Daliaus Sinkeviciaus priesaika.jpgŽIŪRĖTI
Mie­li aly­tiš­kiai, esu Da­lius Sin­ke­vi­čius, ka­ri­nin­kas. Esu da­vęs prie­sai­ką vi­są sa­vo gy­ve­ni­mą tar­nau­ti Lie­tu­vai. Su di­de­le pa­gar­ba tar­na­vau Lie­tu­vai kaip ka­ri­nin­kas. Sa­vo tar­nys­tę Aly­taus mies­tui tę­siu bū­da­mas se­niū­nai­čiu, dir­bu vi­suo­me­ni­nį dar­bą. Į tik­ro po­li­ti­ko dar­bą žiū­riu kaip į tar­nys­tę Lie­tu­vai, Aly­taus mies­tui.
Svar­biau­sios po­li­ti­ko sa­vy­bės tu­ri bū­ti žmo­giš­ku­mas, pa­do­ru­mas, nuo­šir­du­mas, pa­gal­ba vi­siems ir kiek­vie­nam. Šie da­bar­ti­niams ir bu­vu­siems po­li­ti­kams sve­ti­mi žo­džiai yra ma­no gy­ve­ni­mo ašis ir va­rik­lis.
Tar­nau­da­mas Ira­ke su­pra­tau, ko­kia bran­gi yra Tė­vy­nė ir mū­sų gim­tas Aly­taus mies­tas, ir pri­sie­kiau pa­da­ry­ti vis­ką, kad mū­sų Aly­tus iš­si­lais­vin­tų iš sa­va­nau­diš­kų po­li­ti­kų ir val­di­nin­kų pin­klių.
Mū­sų Aly­tus per 30 ne­pri­klau­so­my­bės me­tų ta­po iš­rink­tų­jų par­ti­jų na­rių šei­mų įkai­tu. Mes kar­tu tu­ri­me tai pa­keis­ti, pri­va­lo­me su­sig­rą­žin­ti mū­sų mies­tą.
50 000 Aly­taus gy­ven­to­jų ne­ga­li tar­nau­ti 100-tui „iš­rink­tų­jų“, jų as­me­ni­nei ir fi­nan­si­nei ge­ro­vei.
Aš ir ma­no ko­man­da tu­ri­me vil­tį, kad kar­tu, kad mes vi­si ga­li­me at­si­im­ti sa­vo mies­tą iš po­li­ti­kų ir jų ap­lin­kos, te­rei­kia tik to, kad per šiuos rin­ki­mus bal­suo­ti at­ei­tų VI­SI aly­tiš­kiai.
Pri­sie­kiu jū­sų ne­nu­vil­ti, aš ir ma­no ko­man­da – pa­da­ry­si­me vis­ką, kad vi­si aly­tiš­kiai gy­ven­tų ge­riau, švie­siau ir gra­žiau, o vi­sų aly­tiš­kių at­ei­tis bū­tų ge­res­nė.
Aly­tiš­kiai, jei­gu jūs ne­isi­te bal­suo­ti, par­ti­niai, kaip ir kiek­vie­nais pra­ėju­siais rin­ki­mais – at­eis. Jie vi­sa­da at­ei­na ir tik to­kiu bū­du pa­ten­ka į val­džią, ir to­liau nau­do­ja­si vi­sų mū­sų lė­šo­mis, jas švais­to, sa­vo nau­dai dis­po­nuo­ja vi­sų mū­sų tur­tu, siek­da­mi tik as­me­ni­nės nau­dos sau.
Aš pri­sie­kiu, kad jei­gu man su­teik­si­te man­da­tą, jei­gu bū­siu iš­rink­tas me­ru – šios blo­gy­bės bus ne tik eli­mi­nuo­tos, bet bus nu­sta­ty­ti kal­tie­ji ir pri­vers­ti at­sa­ky­ti už sa­vo veiks­mus.
Po­li­ti­kas ir val­di­nin­kas pri­va­lo as­me­niš­kai at­sa­ky­ti už sa­vo sa­va­nau­diš­kus ir de­struk­ci­nius veiks­mus bei po­el­gius mies­tui ir žmo­gui.
Aš esu vie­nas iš jū­sų, mes esam kar­tu. Aš su­si­du­riu su to­mis pa­čio­mis pro­ble­mo­mis kaip ir vi­si aly­tiš­kiai. Aš esu ke­tu­rių vai­kų tė­vas, aš, kaip ir jūs, ne­no­riu, kad ma­no vai­kai bū­tų pri­vers­ti iš­va­žiuo­ti iš Aly­taus ar net iš Lie­tu­vos.
Bran­gūs sen­jo­rai, jūs sta­tė­te mū­sų Aly­tų, mes tu­ri­me Jums at­si­dė­ko­ti, pa­si­rū­pin­ti jū­sų oriu gy­ve­ni­mu. Jei­gu tik jūs man pa­ti­kė­si­te sa­vo bal­sus, aš, kaip ka­ri­nin­kas, pri­sie­kiu tuo pa­si­rū­pin­ti. No­riu, kad vi­si aly­tiš­kiai ga­lė­tų oriai gy­ven­ti Aly­tu­je.
Aš iki kau­lų sme­ge­nų esu Lie­tu­vos ir Aly­taus pat­rio­tas, krikš­čio­nis. Šios ver­ty­bės man yra pa­čios svar­biau­sios.
Aly­tiš­kiai, mes vi­si kar­tu tu­ri­me at­kur­ti so­cia­li­nį tei­sin­gu­mą, iš­nai­kin­ti ko­rup­ci­nius ži­di­nius, ku­riais vi­si esa­me nu­si­vy­lę. Mo­kes­čiai pri­va­lo bū­ti so­cia­liai tei­sin­gi.
At­lie­kų su­rin­ki­mo mo­kes­tis tu­ri bū­ti mo­ka­mas nuo žmo­gaus pa­gal at­lie­kų svo­rį, o ne pa­tal­pų kvad­ra­tus. Ši­lu­mos ūkio ir ki­tų ko­mu­na­li­nių pa­slau­gų tei­kė­jų va­do­vų at­ly­gi­ni­mai Aly­tu­je ne­ga­li siek­ti 6000 tūks­tan­čių eu­rų per mė­ne­sį, kai tuo tar­pu di­de­lė da­lis aly­tiš­kių vos su­du­ria ga­lą su ga­lu.
Po­li­ti­nio ko­mi­te­to „Už Aly­tų“ (są­ra­šo Nr. 15) kan­di­da­tas į me­rus DA­LIUS SIN­KE­VI­ČIUS. Po­li­ti­nė re­kla­ma
2023-02-07

uzalytu - 13:08 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-02-03

DALIUS SINKEVIČIUS: ALYTIŠKIAI VERTI GERESNĖS VALDŽIOS NEGU ŠITIE…

Dalius Sinkevicius11.jpgSausio 26 dieną dalyvavau Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje. Nė vienas tarybos narys net neuždavė klausimo apie beveik pusės milijono eurų skyrimą Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui. Prieštaraujančių nebuvo: tyliai ir ramiai konservatorių Andriaus Jučo ir Algirdo Reipo įmonei nukeliavo pusė milijono alytiškių pinigų.

Alytaus m. 2022-2024 m. strateginis 2022-06-30 T-201.pngAlytaus m. 2022-2024 m. strateginis 2022-12-22 T-393.png
Alytaus m. 2023-2025 m. strateginis 2023-12-26.png
Paveikslėliuose matosi, kaip po truputį ARATC‘ui „legalizuojama“ pusės milijonų eurų „kompensacija“: 2022 metų birželio mėnesį ARATC buvo numatyta vesti tik rinkliavą, 2022 metų gruodį atsirado jau apie pusės milijono eurų „kompensacijos“ ARATC‘ui planas, o 2023 metų sausio pabaigoje jau po pusę milijono eurų numatyta skirti ARATC‘ui kasmet. Iš karto po strateginio plano buvo patvirtintas ir 2023 metų Alytaus miesto savivaldybės biudžetas, kuriame įtraukta pusė milijono eurų suma ARATC‘ui ir beliko ją tik išmokėti. Manau lėšas ARATC „įsisavins“ dar iki rinkimų…

Kitose Alytaus regiono savivaldybėse, kurias aptarnauja tas pats ARATC‘as, jau padidinta atliekų surinkimo ir perdirbimo rinkliava. Ar dabar skiriama kompensacija ARATC‘ui, o rinkliava nedidinama tik todėl, kad apmulkinti alytiškius, kad jie balsuotų už dabartinį merą Nerijų Cesulį, socdemus ir konservatorius?

Taigi jums, mieli alytiškiai, dviejų partijų: konservatorių ir socdemų tandemas paruošė rinkliavos už atliekas didinimą, todėl raginu: nebalsuokite už socialdemokratus ir konservatorius, nes po rinkimų už rinkliavos už atliekas mokėsite vis daugiau ir daugiau!

Kyla klausimas: ar konservatoriai ir socdemai supranta, kad elgiasi neteisingai, ar jiems atrodo, kad taip elgtis yra padoru? Praeitą kadenciją, kai „konservatorių svetimkūniai“ prieš rinkimus apgavo tuometinį merą V. Grigaravičių ir pasitraukė iš jo vadovaujamos daugumos, Povilas Labukas užsipuolė tuometinį V. Grigaravičiaus vicemerą T. Tamulevičių, kad jis pasirūpino savo motinos įdarbinimu:

ŽIŪRĖTI

Dar praeitoje kadencijoje vicemero motinos įdarbinimu piktinęsis Povilas Labukas šiuose rinkimuose konservatorių sąrašą „papildė“ savo motina, o šios kadencijos pradžioje į UAB „Dzūkijos vandenys“ valdybą „įstatė“ savo būsimą uošvį.

Konservatorių frakcijos vadovo Andriaus Jučo motina ilgą laiką dirbo ir, matyt, dangstė konservatorių ir socdemų reikalus, eidama Alytaus miesto savivaldybės centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjos pareigas. Šių metų sausio mėnesio pabaigoje ji savo noru išėjusi iš darbo. Meras Nerijus Cesiulis už ilgą tarnybą (ar „reikalų“ dangstymą), Andriaus Jučo motiną „apdovanojo“ 5 mėnesių atlyginimo dydžio išeitine kompensacija (maždaug 16 000 eurų). Tai – visų mūsų pinigai.

Ar kiekvienas alytiškis gali tikėtis, kad savo noru išeidamas iš darbo gali gauti 5 mėnesių darbo užmokesčio dydžio išmoką?

Buvęs konservatorių vicemeras Šarūnas Klėgeris džiūgauja, kad organizuoja maratonus Alytaus mieste. Tai gal galėtų sau, ir savo partiečiams miesto taryboje suorganizuoti melavimo maratonus? Povilas Labukas ir kiti „konservatoriai“ šiuometinių rinkimų sąraše - labai tiktų į melavimo čempionus.

Konservatorius Andrius Jučas savo facebook paskyroje ruošėsi ieškoti milijonų, kuriuos jam „pripiešė”:

Andrius Jucas milijonai.jpg

Tai įdomu, ar jau rado? Man alytiškiai atsiuntė informacijos ir nuotraukų, kad jau baigiamas įrengti Andriaus Jučo namas Nemuno soduose, Alytaus rajone. Tai gal ten ir bus tie „milijonai“? Šiais laikais biudžeto darbuotojams statytis namą – labai jau didelė prabanga.

Po straipsnio apie maratonų biznį iš alytiškių gavau daug medžiagos apie tai, kad tie patys „sporto funkcionieriai“ siurbia lėšas ne tik iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto, maratonų dalyvių ir Alytaus krepšinio akademiją bei krepšinio stovyklas lankančių vaikų tėvelių kišenių, bet renka lėšas ir iš Alytaus miesto krepšinio lygoje rungtyniaujančių komandų. Nors Alytaus krepšinio lygos tikslas nuostatuose yra kilnus: populiarinti krepšinį ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą Lietuvos krepšinio mėgėjų tarpe, bet toliau nuostatuose nurodyti registracijos mokesčiai ir nuobaudos, tikrai nedera su šiuo kilniu tikslu:

Alytaus krepsinio lygos registracijos mokesiai.jpgAlytaus krepsinio lygos drausmines nuobaudos.jpg

Šioje lygoje dalyvavo 2022 metais 11 komandų, tai vien registracijos mokestis 300 x 11 = 3300 Eur, o juk dar ir gauta iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto!

Alytaus maratonai dar finansuojami ir valstybės lėšomis:

Valstybs los maratonams.png

Alytaus sporto rekreacijos centro treneriai ir sportuojančių vaikų tėveliai klausia iš kur pas Alytaus krepšinio akademijos trenerius prabangūs Porsche ir BMW automobiliai, pats konservatorių kandidatas į tarybą Povilas Tamulynas vairuoja prabangų BMW ir pasistatęs prabangų namą, nors visada verkia, kad Alytaus krepšinio akademijos vaikams pinigų niekas neduoda.

tamulyno namas.jpg

Alytaus krepšinio akademijos 2021 metų finansinėse ataskaitose pateikti visi akademijos finansavimo šaltiniai:

AKA finansai.jpg

Tvarkydamiesi savo reikalus „konservatorių svetimkūniai“ vaikšto po Alytaus miestą, po Alytaus įstaigas ir gąsdina žmones, kad jeigu žmonės už juos nebalsuos, tai šie krikščionys – konservatoriai su jais „susidoros”.

Noriu pasakyti visiems alytiškiams: aš, kaip atsargos karininkas, neleisiu, kad  būtų naudojamas šantažas ir prievarta miesto gyventojų ir darbuotojų atžvilgiu. Nebijokite ir kreipkitės į mane.

Šią situaciją geriausia išspręsti ateinant į rinkimus ir balsuojant prieš šiuos parazituojančius elementus. Alytiškiai, ateikite ir  balsuokite už mane. Aš panaikinsiu paliepimus: „gavai darbą – įstok į partiją“, „per rinkimus dirbk partijai“ ir „balsuok už partijos kandidatą“. Kiekvienas pilietis ar biudžetinės įstaigos darbuotojas turi teisę pats spręsti už ką balsuoti.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 19:46 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-28

DALIUS SINKEVIČIUS: KODĖL MIRŠTA ALYTIŠKIAI?

Dalius Sinkeviius medicina.jpgPo pandemijos išryškėjo, kad Lietuva – tarp 5 pasaulio šalių, kuriose buvo pats didžiausias perteklinis mirtingumas. Labai daug žmonių pandemijos metu mirė ne nuo paties viruso, bet dėl to, kad negavo sveikatos priežiūros paslaugų. Sveikatos priežiūros įstaigos užsidarė, prevencinės programos sustojo ir žmonės negalėjo gauti jokios medicininės pagalbos.
mirtingumas alytuje.jpg
Liūdna, kad Alytus – miestas, kuriame perteklinis mirtingumas Lietuvoje buvo ir yra didžiausias. Nepaisant rekordinės vakcinacijos (virš 90 proc.), kur Alytus aplenkė visą Lietuvą, visgi  Alytus yra perteklinių mirčių čempionas.

Alytaus miesto savivaldybė patenka į raudonąją zoną, nes bandymo žudytis, mirčių nuo piktybinių navikų ir mirčių transporto įvykiuose rodikliai yra didesni už Lietuvos vidurkį. Alytus pirmauja mirčių nuo onkologinių ir kraujotakos ligų skaičiumi.

Žmogus, ištiktas infarkto, 2 valandas laukė pagalbos ir nesulaukė… Alytuje pas kardiologą žmogus gali patekti tik po pusės metų specialisto konsultacijos laukdamas eilėje.

Atsakomybę už tai turi prisiimti vietinė valdžia. Deja Alytuje tai yra vienas iš skaudžiausių dalykų, dėl kurio mes tiesiog netenkame žmonių, kurie negauna sveikatos priežiūros paslaugų. Netenkame žmonių, kurie neturi „papildomų“ lėšų, kad nelaukti pusę metų eilėse ir kreiptis pas medikus privačiai, už pinigus. Eilės gauti nemokamą specialisto konsultaciją siekia iki pusės metų ir žmogus, kuris neturi pinigų, bei neina į privačias gydymo įstaigas už pinigus –  tiesiog laukdamas eilėje, laukia savo mirties…

Ne vienas alytiškis man skundėsi, kad kai pusę metų išlaukęs eilėje, nuvyksta pas gydytoją, išgirsta baisią diagnozę ir susilaukia klausimo: o kur tu buvai anksčiau?

- Kur? Laukiau eilėje, – atsako alytiškiai.

Ką daryti senjorui, kuris verčiamas nemokamos konsultacijos laukti eilėje ir negali iš  karto už pinigus patekti pas gydytoją privačiai? Juk visi mokame privalomą sveikatos draudimą (PSD) ir mums turėtų būti teikiamos privalomos sveikatos priežiūros paslaugos laiku ir kokybiškai.

Labai keista, kai tie patys gydytojai, dirbantys ligoninėje ir poliklinikoje, mums sukuria eiles, o privačiose klinikose mus gali aptarnauti iš karto, bet už pinigus. Todėl tvirtinu, kad eilės yra neatsakingo gydymo įstaigos vadovo valdymo sukurta situacija, kurią būtina ir reikia išspręsti, jeigu Alytų valdytų atsakingas meras ir atsakinga miesto taryba.

2021 metų pradžioje Alytuje gyveno 52 727 gyventojai 2022 metų pradžioje 51 793. 2018 metais alytiškių vidutinė gyvenimo trukmė buvo 78,5 metai ir šis rodiklis viršijo Lietuvos vidurkį. Socialdemokratų ir konservatorių Alytaus miesto valdymo pastangomis 2020 metais alytiškių vidutinė gyvenimo trukmė krito iki 74,6 metų…

Pone Cesiuli su socialdemokratais ir konservatoriais, jūsų valdymo metu Alytus prarado 4000 Alytaus miesto gyventojų ir alytiškių gyvenimo trukmė sutrumpėjo 4 metais.

Kas už tai turi prisiimti atsakomybę?

Alytaus miesto meras ir vicemerai mano, kad jie neatsakingi už sveikatos paslaugų suteikimo kokybę ir  gydymo paslaugų laukiančių pacientų eiles Alytuje. Jie mano, kad už tai atsakinga ligoninė ar poliklinika, nors steigėjai yra miesto taryba. Steigėjai yra pagrindiniai valdytojai ir jie privalo reikalauti atsakomybės iš gydymo įstaigų vadovų. Privalo, bet kodėl to nedaro?

Pirmiausiai, dabartinis meras ir jo pavaduotojai rūpinasi tik savo įvaizdžiu, o ne realiais darbais Alytaus miestui
Tuometinis mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris, kurio žmona dirba ligoninėje, ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė  rūpinimąsi alytiškių sveikata imtuoja nuotraukomis iš ligoninės, kurioje bandė savanoriauti pandemijos metu:

Sarunas ir Jurgita.jpg
Tokiomis nuotraukomis facebook‘e  galima kurti tik iliuziją, kad alytiškių sveikata jiems rūpi, bet turint valdžią savo rankose reikia ne vaidinti savanorius, o imtis konkrečių priemonių ir gydymo įstaigų kontrolės, kad alytiškių sveikata būtų tinkamai rūpinamasi.

Antra - Alytaus miesto taryba, vietoje to, kad atliktų savo pareigą ir kontroliuotų Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę ir Alytaus polikliniką, tiesiog dirba patys šiose įstaigose, arba ten įdarbinę savo artimuosius

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė, kaip ir kitos miesto įstaigos, yra tapusi Alytaus politinių partijų lyderių „lesykla“. 2019 – 2023 metų Alytaus miesto savivaldybės tarybos kadencijoje 7 tarybos nariai glaudžiai susiję su Alytaus apsrkities S. Kudirkos ligonine: 4 tarybos nariai ir dar 3-jų tarybos narių sutuoktiniai dirba ligoninėje.

Alytaus miesto taryboje daugiausiai su ligonine susijusių Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (konservatorių) partijos atstovų.

Daug alytiškių skundžiasi ligoninės priėmimo skyriaus, kuriam vadovauja konservatorių frakcijos narė Vilma Krušnienė, veikla.

Prie konservatorių prisijungė ir buvusi „Alytaus piliečių“ atstovė Valė Gibienė, kuri dirbdama Alytaus miesto savivaldybės vicemere atrinko Artūrą Vasiliauską, kaip tinkamiausią eiti ligoninės direktoriaus pareigas. Kai Valės Gibienės, kaip mero pavaduotojos įgaliojimai pasibaigė, ji įsidarbino Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje pas direktorių Artūrą Vasiliauską, ekonomiste. Kas galėtų paneigti, kad neoficiali viena iš ligoninės direktoriaus konkurso sąlygų buvo vicemerės įdarbinimas pasibaigus jos, kaip vicemerės įgaliojimams?

Iš 27 Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių 7-erių narių glaudūs ryšiai su ligonine trukdo tinkamai kontroliuoti Ligoninės veiklą nors Alytaus gyventojai turi daug nusiskundimų dėl Ligoninės veiklos.

Alytaus miesto savivaldybės ligoninei šiuo metu laikinai, nes kadencija pasibaigus, vadovauja Artūras Vasiliauskas. Ligoninės direktoriaus atlyginimas yra 2497,8 Eur, pagal jo paties pateiktas Turto deklaracijas 2021 metais deklaruotas Artūro Vasiliausko šeimos turtas buvo 829 747 Eur, 2020 metais – 516 935 Eur. Skirtumas yra 312 812 Eur. Kad sukaupti tokį turtą, 2021 metais Vasiliauskų šeimai reikėjo per mėnesį uždirbti 312 812/12=26 067 Eur.

Ligoninės direktorius gegužės mėnesį be kredito sūnaus vardu nupirko namą. Jeigu meras „dangsto“ šį direktorių, tai gal jis ir pats susijęs ligoninės direktoriaus praturtėjimu?

Akis bado ir kai kurių Alytaus politikų gaunama finansinė nauda iš Alytaus miesto gyventojų sumokėtų mokesčių: Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai gauna atlyginimus kaip ligoninės darbuotojai ir kaip tarybos nariai.

Pavyzdžiui, politinio komiteto „Alytaus piliečiai“ atstovė Valė Gibienė, gaudama ir ligoninės ekonomistės ir tarybos narės atlyginimą, per 2019 – 2023 metų kadenciją iki dabar miestui kainavo 110300 Eur, tame skaičiuje 80 544 Eur iš Ligoninės ir  29 756 iš Alytaus miesto savivadybės.

Kiek Alytaus miestui kainuoja su ligonine ir poliklinika susiję Alytaus miesto tarybos nariai ir valdininkai?

Alytaus miesto taryboje dirbantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionys demokratai (konservatoriai) tiesiogiai arba per sutuoktinius susiję su Ligonine, per 2019 – 2023 metų kadenciją Alytaus miesto gyventojams kainavo 569 653 Eur.

Visų su ligonine susijusių Alytaus miesto tarybos narių ir jų sutuoktinių išlaikymas miesto gyventojams per 2019- 2023 metų kadenciją kainavo 1 123 528 Eur.

Alytaus poliklinikoje situacija tokia pati. Nuo 2017-08-28 metų poliklinikai vadovauja Marius Jasaitis. Marius Jasaitis ilgą laiką dirbo Alytaus miesto savivaldybės teisininku, Teisės skyriaus vedėju. Baigęs Mykolo Romerio universitetą, jo specialybė - teisininkas. Su medicina, sveikatos apsauga neturi nieko bendro, BET priklauso TS-LKD partijai.

Konservatoriaus Mariaus Jasaičio, kaip Alytaus poliklinikos direktoriaus alga yra 6533,7 EUR. Mariaus Jasaičio antroji pusė Eglė Kudzytė dirba Viešojoje įstaigoje Alytaus miesto bendruomenės centras socialine darbuotoja ir jos darbo užmokestis yra 1174 EUR. Alytaus miesto savivaldybės gyventojams konservatoriaus Mariaus Jasaičio šeima per mėnesį kainuoja 7707,7 EUR, per metus 92 492,4 EUR,  o per keturis metus 369 969,6 EUR.

Alytaus poliklinikoje Vyriausiąja slaugos administratore dirba Simona Nedzinskienė, Alytaus konservatorių sąraše kandidatuojanti į Alytaus miesto tarybą 2023 metų rinkimuose. O jos sutuoktinis Simas Nedzinskas darbuojasi Alytaus miesto savivaldybės Informacinių ir ryšių technologijų skyriaus darbuotoju o pastaraisias metais – šio skyriaus vedėju. Dar papildomai Simas Nedzinskas dirba Alytaus jaunimo centre Kompiuterių priežiūros operatoriumi. Per mėnesį Simona Nedzinskienė Alytaus miestui, kaip Alytaus poliklinikos struktūrinio padalinio vadovė, kainuoja 3665,1 EUR, o Nedzinskų šeima per mėnesį Alytaus miestui kainuoja 7524,34 Eur, per metus 90 292,08 EUR, per 4 metus 361 168,32 Eur.

kiek Alytaus miestui kainuoja konservatoriai.jpg
Trečia – į viešumą iškilus klausimams apie neteisingą lėšų naudojimą – “savi” viską “uždangsto”

Dabartinis meras Cesiulis, praeitoje kadencijoje būdamas antikorupcijos komisijos vadovu, tyliai užglaistė bandymą remiantis gautu skundu atnaujinti tyrimą dėl ligoninės vadovo švaistomų lėšų magnetinio rezonanso tyrimo įrangos priežiūrai ir aprūpinimui. Dar ankstesnėje kadencijoje šis tyrimas buvo “nugesintas” valdžioje buvusių socialdemokratų pastangomis.

Šios kadencijos pradžioje iškilus skandalui dėl mero Cesiulio bendrapartiečio – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus R. Juonio bandymo “prasukti” korupcinę schemą dėl ligoninės chirurginio skyriaus remonto, viskas buvo tyliai „užglaistyta“, atsakomybės už tai niekas neprisiiėmė.

Ši situacija Alytuje galėtų būti visai kitokia

Ne ministerija atsakinga už eilių gauti medicinines paslaugas sutrumpinimą. Tai yra mero ir miesto tarybos daugumos atakomybė:

1. Steigėjai (Alytaus miesto taryba su meru) turi reikalauti atakomybės iš įstaigų ir jų vadovų, bet kai 30 proc. tarybos narių susiję su tomis įstaigomis, tai klausimai ir nesprendžiami.

2. Savivaldybės gydymo įstaigų vadovai turi pasirūpinti gydytojams priimtina aplinka, tame tarpe ir teisingu požiūriu į gydytojus, bei jų darbo užmokestį pagal jų kompetencijas, o ne partiškumą ir ryšius. Sudaryti gydytojams palankią psichologinę atmosferą ir gydytojai rinksis daugiau dirbti savivaldybės gydymo įstaigose, o ne privačiose klinikose.

Jeigu tapčiau meru:

Atleisčiau nekompetetingus savivaldybės gydymo įstaigų administracijos vadovus, nes akivaizdu, kad šie „partinį stogą“ turintys vadovai nesusitvarko su savo pareigomis ir dėl to kenčia visi miestelėnai. Ligoninės direktorius A. Vasiliauskas įstaigai vadovauja jau virš 14-kos metų, Poliklinikos direktorius M. Jasaitis įstaigai vadovauja virš 5-erių metų, jau antrą kadenciją.

Siekčiau, kad savivaldybės gydymo įstaigų personalas keistų požiūrį į alytiškius: visi pacientai būtų aptarnaujami ne tik kokybiyškai, bet ir su derama pagarba.

meras cesiulisGydytojai, kurių pareigos dubliuojasi ligoninėje, poliklinikoje, bei privačiose įstaigose, pirmiausiai kokybiškai atliktų savo pareigas savivaldybės gydymo įstaigose, kurios teikia „nemokamas“  (už PSD lėšas gyventojų apmokėtas) gydymo paslaugas ir tik po to žiūrėtų kaip papildomai užsidirbti komercinėse medicinos įstaigose.

Taigi Alytuje situacija yra tokia, kad konservatoriai „prižiūri ir rūpinasi“ sveikatos apsauga, o socialdemokratai  „juos kontroliuoja“ ir „dangsto“. Štai koks mirtinas tandemas skina Alytaus gyventojus ir Alytaus miestą įkalina raudonojoje zonoje pagal didžiausią perteklinių mirčių skaičių. Štai kaip alytiškių sveikata rūpinasi 16 metų valdžioje: tarybos daugumos atstovu, o pastarojoje kadencijoje jau meru „dirbantis“ ponas Cesiulis.

meras cesiulis.jpgNuo mero Cesiulio nuotraukų Alytuje nėra geriau gyventi, Alytus pirmauja pagal perteklinį mirčių skaičių!

Žmonės miršta dėl partinių –  korupcinių ryšių, nusikalstamo neveiklumo – aplaidumo ir gydymo paslaugų teikimo kokybės kontrolės nebuvimo.

Man Alytaus gyventojų sveikatos priežiūra – tai visų pirma atsakomybė, žmogiška atjauta ir supratimas.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama

uzalytu - 08:43 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-20

DALIUS SINKEVIČIUS: VIEŠAS KREIPIMASIS Į ALYTAUS TIKRUOSIUS KONSERVATORIUS – KRIKŠČIONIS

paminklas partizanams.jpgDaliusSinkevicius.jpguz alytu.pngKokiems dievams meldžiasi konservatorių ir krikščionių svetimkūniai? Visai neseniai kunigas Ričardas Doveika apie tai, kur dingo Dievas, pasakė: „Dievas yra ten, kur mes jį padėjome, jis yra šiukšlyne…“ Taigi, kokiems dievams meldžiasi konservatorių ir krikščionių svetimkūniai, apgaudinėjantys ne tik rinkėjus, bet ir konservatorių bei krikščionių partijos narius? Vietoje Dievo, jie išpažįsta vienos lyties partnerystes? Vietoje patriotizmo – šlovina eurą? Vietoje idėjų – siekia „postų“ ir valdžios?

Alytaus konservatorių – krikščionių, arba dabar vadinamoje TS-LKD partijoje, žodžiais deklaruojamos ir po rinkimų veiksmais propaguojamos vertybės labai skiriasi.
Kreipiuosi į tuos Alytaus konservatorių – krikščionių partijos narius, kuriems konservatorių partijos deklaruojamos vertybės yra ir jų gyvenimo vertybės.
Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, ar jums neskauda širdies matant, kaip jūsų partijos Alytaus skyriaus pirmininkas Povilas Labukas, verždamasis į Seimą, debatų metu kelia ranką už partnerystės institutą tarp tos pačios lyties asmenų?

Labukas uz partneryste.jpg

Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, ar jums negėda, kai konservatorių frakcijos vadovas Andrius Jučas, dar visai neseniai buvęs liberalas, dėl darbo vietos tapęs konservatoriumi,  su savo šeima „sukasi“ atliekų „biznyje“ ir semia pilnomis saujomis alytiškių lėšas?

jucas.jpg

Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, ar jums ne koktu, kai jūsų atstovas Alytaus miesto savivaldybės taryboje Šarūnas Klėgeris (kurį laiką būdamas ir mero pavaduotoju) „suka“ maratonų biznius su „perbėgėlių į konservatorius“ kompanija – Alytaus pseudo sporto funkcionieriais?

klegeris.jpg

Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, ar jums ne šlykštu, kai jūsų Alytaus skyriaus partijos invazinė trijulė į rinkimų sąrašą šalia jūsų, tikrąsias konservatoriškas vertybes išpažįstančių konservatorių, sukišo perbėgėlių kompaniją, kuri bėga ne pas jus, linksta ne link jūsų vertybių, o „lupasi“ patekti į „postą“ arba išlaikyti savo darbo vietas? Rinkimų išvakarėse „konservatorėmis“ tapo Alytaus V. Kudirkos ligoninėje dirbančios Valė Gibienė, Vilma Krušnienė, Alytaus šilumos tikluose dirbanti liberalo žmona Eglė Janulevičienė ir pan. Pora metų rinkimams ruošėsi ir maratonų bei krepšinio „biznius“ kartu su vienu iš jūsų svetimkūnių, Šarūnu Klėgeriu, suko staiga „sukonservatyvėję“ tokie „sporto funkcionieriai“ kaip Povilas Tamulynas, Karolis Marcinkevičius, Edgaras Jančiukas, Arūnas Klebauskas ir pan.
Ką tik prie konservatorių prisišliejusi Valė Gibienė, dar neseniai, eidama mero pavaduotojos pareigas, buvo Alytaus mokyklų uždarymo iniciatorė ir partizanams bei tremtiniams bruko paminklą „akėčias“ pirmajame Alytuje. Tik pačių tremtinių, partizanų ir Alytaus bendruomenės pasipriešinimo dėka buvo pakeista šio svarbaus paminklo vieta, bei pats paminklas.

paminklas partizanams.jpgakecios.jpg
Šie jūsų rinkimų sąrašo „naujokai“ bei trys pseudo konservatoriai Andrius Jučas, Povilas Labukas ir Šarūnas Klėgeris – nepriima jūsų išpažįstamų vertybių. Ši trijulė yra jūsų svetimkūniai, uzurpavę valdžią jūsų partijos Alytaus skyriuje. Šie atėjūnai neturi vertybių, žiūri tik savo asmeninės, finansinės naudos ir jaučia pastovų garbės troškulį. Pinigų ir garbės troškulys užgožia visas gražias jūsų idėjas ir siekius.
Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, kaip jūsų pirmininkas Povilas Labukas gali kelti ranką už partnerystės institutą tarp tos pačios lyties asmenų? P. Labukas lankosi bažnyčiose, apsimeta tikru krikščionimi, o pasisako už vienos lyties santykius? Kokiam dievui meldiesi, Labukai, būdamas bažnyčioje?

labukas.jpg

Kas meluoja, tas ir vagia“ – dar neseniai tvirtino V. Landsbergis. Panašu, kad omenyje jis turėjo ir šiuos tris konservatorių – krikščionių svetimkūnius?
Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, linkiu jums apsivalyti nuo šių svetimkūnių. Linkiu jums pakilti ir savo veiksmais pradėti reabilituotis alytiškių akyse. Tai nebus lengva, bet, atsikratę supuvusių svetimkūnių, jūs jau nekrisite gilyn į bedugnę, o pradėsite sveikti ir atstatyti alytiškių pasitikėjimą.

Brangūs alytiškiai, ateikite balsuoti visi, nes jeigu jūs, nusivylę politikais ir jų melu, balsuoti neisite, tai partinukų: postų, bei Alytaus miesto biudžeto lėšų trokštančiųjų palaikytojai – ateis. Jie būtinai ateis ir būtinai balsuos už savo supuvusius interesus ir Alytus dar keturiems metams praras visas galimybes pagaliau nustoti kristi bedugnėn ir pagaliau pradėti kilti.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 17:47 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

DĖKOJAME JUMS, BRANGŪS ALYTIŠKIAI!

777 parasai.jpgBrangūs alytiškiai,
labai dėkojame Jums už Jūsų parašus ir pasitikėjimą!
Surinkome 777!

Kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 17:34 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-18

DALIUS SINKEVIČIUS: PONAS CESIULI, KAM IŠLEIDŽIAMI ALYTIŠKIŲ PINIGAI?

Dalius Sinkevicius ir silumos ukis.pngŽIŪRĖTI
Lapkričio 14 dieną savo „Facebook“ paskyroje Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pranešė, kad Alytus, pagal šildymo kainos dydį, yra ketvirtas Lietuvoje ir pasveikino Šiaulius su trečiąja vieta šiame reitinge.
Norint lygiuotis į geresnius, reikia žiūrėti, kodėl jie geresni:
1. AB „Šiaulių energija“ valdybos nario atlygis – 150,00 Eur/mėn., UAB „Alytaus šilumos tinklai“ valdybos nario atlygis – 900 Eur/mėn. Per ketverių metų kadenciją „Šiaulių energijos“ valdyba Šiaulių miestui kainuoja 21 600 Eur, „Alytaus šilumos tinklų“ valdyba – 129 600 Eur. Lygiuodamiesi į Šiaulius, sutaupytume 108 000 Eur. Ar tai ne bereikalingas lėšų švaistymas?
2. Alytaus šilumos tinklai už 98 452,87 Eur pirko paslaugas iš Lietuvos energetikos instituto, kuriame dirba Alytaus šilumos tinklų valdybos narys. Ar tai ne viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktas su galimai korupcinėmis apraiškomis?
3. Šiais metais UAB „Alytaus šilumos tinklai“ iš UAB “Expolita” perka administracinio pastato Pramonės gatvėje patalpų remonto darbus už 261 672,11 Eur. „Alytaus šilumos tinklų“ patalpos, esančios prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro pastato, yra visiškai suremontuotos ir tinkamos bendrovės darbuotojams. Tai kam reikia tiek išlaidauti remontuojant Pramonės rajone esančias patalpas, kai miesto centre esančios yra klientams lengviau pasiekiamos ir leidžia bendrovės darbuotojams greičiau reaguoti esant sutrikimams?
Visa tai Alytaus miesto gyventojams kainuoja 468 124,98 Eur. Ką būtų galima padaryti už šiuos pinigus? Sumažinti šildymo kainą ar įsigyti apie 10 butų Alytuje ir pritaikyti alytiškių socialinėms reikmėms?

Kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

uzalytu - 16:24 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-14

DALIUS SINKEVIČIUS: MARATONŲ BIZNIS ARBA KAIP IŠ MIESTO BIUDŽETO KONSERVATORIAI „PRITRAUKIA LĖŠAS Į SAVO ĮMONES“

Dalius Sinkevicius apie sporta.pngDaliusSinkevicius.jpguz alytu.pngNorėdamas susidaryti nuomonę apie sporto padėtį Alytuje, apsilankiau Alytaus sporto renginiuose, peržiūrejau sporto renginių ir sporto klubų ataskaitas, išnagrinėjau viešai skelbiamą informaciją apie sportą Alytuje ir galiu padaryti išvadą: futbolo, krepšinio, rankinio, tinklinio klubai į savo veiklą ir renginius žiūrovams investuoja ir savo lėšas bei, palyginus su konservatorių „maratonų biznio schemomis“ – tai skaidrios ir išgyventi besistengiančios sporto organizacijos. O apie konservatorių „maratonų biznio schemas“ norėčiau papasakoti daugiau.
Alytiškiai, paskaitykite mano pateiktą informaciją ir nuspręskite patys, kaip šitas „maratonų biznio schemas“ pavadinti: ar tai konservatorių partijos lėšų iš miesto biudžeto įsisavinimas, ar pasisavinimas, ar savinimasis ar paprasčiausiai – vagystė? Ar Alytaus konservatorių rinkimų sąrašas – tai įsisavintojų, pasisavintojų, ar tiesiog vagių sąrašas?
Konservatorius Šarūnas Klėgeris nuo 2019 m. gegužės 27 d. buvo paskirtas mero pavaduotoju, o 2020 m. spalio 1 d. Alytaus miesto savivaldybės taryba nusprendė Šarūną Klėgerį atleisti iš Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą, kaip praradusį Alytaus miesto savivaldybės tarybos pasitikėjimą, bet „idėjos lėšų pritraukimui“ jau buvo pradėtos įgyvendinti ir sėkmingai tęsiamos iki šiol.
Viena iš konservatoriaus Šarūno Klėgerio, kaip mero pavaduotojo kuruojamų sričių buvo „Turto valdymo ir plėtros programos“ koordinavimas. Vicemeras Š. Klėgeris taip rūpinosi investicijų miestui pritraukimu, kad pritraukė ne investicijas į Alytaus miestą, bet Alytaus biudžeto lėšas į savo bei į konservatorių rinkimų sąraše išrikiuotų savo „draugelių“ įstaigas ir įmones.
Nuo 2020-09-02 dienos Alytaus miesto savivaldybės administracijos „skelbiamus“ Alytaus maratonų ir įvairių bėgimų organizavimo viešuosius pirkimus stabiliai „laimi“ VšĮ „Alytaus maratonas:

Vsi Alytaus maratonai pirkimai.png

VšĮ „Alytaus maratonas“ steigėjai (savininkai) yra konservatorių rinkimų sąraše save rinkėjams siūlantys: Šarūnas Klėgeris, Povilas Tamulynas ir Arūnas Klebauskas, VšĮ „Alytaus maratonas“ direktorius yra tas pats konservatorius Povilas Tamulynas. Nuo 2020 metų rugsėjo mėnesio ši konservatorių kompanija iš miesto biudžeto į VšĮ „Alytaus maratonas“ „pritraukė“: 2020 metais – 9.000 eur, 2021 metais – 15.900 eurų, 2022 metais – 28.700 eurų, iš viso 53.600 eurų.
Nuo 2021-08-05 dienos Alytaus miesto savivaldybės administracijos „skelbiamus“ krepšinio renginių ir stovyklų organizavimų viešuosius pirkimus „laimi“ VšĮ „Alytaus krepšinio akademija“:
Krepsinio akademija pirkimai.png

Vienas iš VšĮ „Alytaus krepšinio akademija“ steigėjų (savininkų) yra konservatorių rinkimų sąraše save rinkėjams siūlantis Povilas Tamulynas, VšĮ „Alytaus krepšinio akademija“ direktorius yra tas pats konservatorius Povilas Tamulynas. Nuo 2021 metų rugpjūčio mėnesio ši konservatorių kompanija iš miesto biudžeto į VšĮ „Alytaus krepšinio akademija“ „pritraukė“ 19.800 eurų.
Konservatorių įstaigos sėkmingai „laimi“ ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos skelbiamų sporto renginių organizavimo projektų finansavimus už 78.500 eurų:

projektu finansavimas.png

Per keletą metų konservatorių „kompanija“ iš miesto biudžeto į savo įstaigas „pritraukė“: 2020 metais – 9.000 eurų, 2021 metais – 65.700 eurų, 2022 metais – 77.200 eurų, t. y. 53.600 eurų + 19.800 eurų + 78.500 eurų = 151.900 eurų.

Įdomu tai, kad sporto renginių projektus „laimi“ skirtingos konservatorių įstaigos, bet gautas projekto lėšas konservatoriai išmoka sau ir savo „draugams“ – konservatorių kandidatams į Alytaus miesto tarybą:

Is ko perka projekto lesomis.png

Sporto projektų finansavimo “laimėtojai” ir asmenys, gaunantys lėšų iš “laimėtų” sporto finansavimo projektų yra Alytaus konservatorių sąraše kandidatuojantys “sporto funkcionieriai”: Šarūnas Klėgeris, Povilas Tamulynas, Karolis Marcinkevičius, Edgaras Jančiukas, Arūnas Klebauskas ir jų rinkimų štabo vadas, šiuo metu (neaišku ką) “patarinėjantis” merui Cesiuliui - Tomas Būdelis.

Įdomu tai, kad iš Alytaus miesto savivaldybės gaunamų lėšų renginių organizavimui panaudojama iki 10% prašomų sumų, o apie  90% gaunamų lėšų keliauja savoms konservatorių reikmėms patenkinti, todėl nesistebėkite šių konservatorių prabangiais automobiliais ir privačių namų statybomis.

Gaudami sporto renginių finansavimą iš Alytaus miesto savivaldybės, konservatoriai dar renka ir sporto renginių dalyvių startinius mokesčius. Gyvo bėgimo mokesčiai, skelbiami alytauspusmaratonis.lt interneto svetainėje siekia net 25 eurus dalyviui:

Gyvo begimo mokesciai.png

Kaip nebūtų keista, bet dar egzistuoja ir virtualaus bėgimo startiniai mokesčiai:

 virtualaus begimo nuostatai.png

Įdomu, ar alytiškiai, bėgimų dalyviai, mokėdami startinį mokestį, žino, kad jį moka antrą kartą, nes pirmą kartą jie yra sumokėję, kai iš alytiškių suneštų pinigų į miesto biudžetą bėgimo organizatoriai jau gavo finansavimą arba apmokėjimą už jų teikiamas paslaugas?

Iš Alytaus miesto savivaldybės gaudami finansavimą Alytaus krepšinio akademijai, konservatoriai iš Alytaus krepšinio akademiją lankančių vaikų tėvelių dar renka mokesčius už Alytaus krepšinio akademijos suteiktas paslaugas:

akademijos mokesciai.png

Gaudami krepšinio stovyklų finansavimą iš Alytaus miesto savivaldybės, konservatoriai iš stovykloje dalyvaujančių vaikų tėvelių dar renka mokesčius už krepšinio stovyklas:

 stovykl mokesiai.png

Įdomu, ar tėveliai, mokėdami už savo vaiko dalyvavimą krepšinio stovykloje ar Alytaus krepšinio akademijos lankymą, žino, kad jie moka antrą kartą, nes pirmą kartą jie yra sumokėję, kai iš alytiškių suneštų pinigų į miesto biudžetą krepšinio stovyklų organizatoriai ir Alytaus krepšinio akademijos treneriai jau gavo finansavimą arba apmokėjimą už jų teikiamas paslaugas?

Jeigu panagrinėtume konservatoriams nepriklausančių sporto klubų finansavimą, tai futbolo akademija iš miesto biudžeto yra negavusi nei euro, moterų krepšinio klubas iki 10 000 eurų už visus metus, nuskriaustas rankinio (Lietuvos čempionų) klubas, dziudo klubas, dėl lėšų stygiaus moterų tinklinio klubas, negaudamas finansavimo, tiesiog užsidarė…

Alytaus sporto bendruomenė stebisi šiuo konservatorių sporto įstaigų finansavimo iš biudžeto įsisavinimu ir nežino kaip tai pavadinti: ar tai konservatorių partijos lėšų iš miesto biudžeto įsisavinimas, ar pasisavinimas, ar savinimasis ar paprasčiausiai – vagystė? Ar Alytaus konservatorių rinkimų sąrašas – tai įsisavintojų, pasisavintojų, ar tiesiog vagių sąrašas?

Visai neseniai konservatoriai Šarūnas Klėgeris ir Povilas Tamulynas bandė patekti į Alytaus sporto tarybą, bet Alytaus sporto atstovai nepanoro jų matyti šioje taryboje. Dėl to konservatoriai liko labai nepatenkinti, nes Alytaus sporto bendruomenė nenori įsileisti tokių sporto vadybininkų, kurie taip „moka“ įsisavinti miesto biudžeto lėšas. Alytaus sporto bendruomenė piktinasi, kad Alytaus sporto ir rekreacijos centro treneriams, futbolo akademijai ir kitiems, pinigų nėra, bet konservatorių bėgimui – visada prašom!

Dar norėčiau priminti, kad kai Alytaus sporto ir rekreacijos centras prašė skirti 120 000 eurų ugdymo veiklai: mokinių kelionėms į varžybas, Alytaus miesto taryba skyrė 30 000 eurų, o konservatorių frakcija siūlė skirti tik 10 000 eurų. Tarybos narys, konservatorius Andrius Jučas, drįso viešai suabejoti dėl maistpinigių skyrimo kelionių metu ir menamos apskaitos nebuvimo ir visiems davė suprasti, kad dauguma toje organizacijoje (ASRC) dirbančių trenerių yra vagys. Po tokio konservatorius pareiškimo treneriai apsilankė sekančiame tarybos posėdyje ir viešai aiškinosi jiems mestus kaltinimus.

Konservatorius Šarūnas Klėgeris, puikiai įvaldęs pinigų iš miesto biudžeto įsisavinimo techniką, VšĮ „Alytaus verslo konsultacinis centras“ veda mokymus kaip daryti verslą ir, žinoma, tai daro už pinigus.

Artėjant rinkimams, konservatoriai Šarūnas Klėgeris ir Povilas Tamulynas giriasi savo atnešama nauda miestui ir prašo, kad alytiškiai juos išrinktų į Alytaus miesto savivaldybės tarybą:

konservatoriai.jpg

Baisu skaityti jų šūkį „Mažiau kalbų, daugiau darbų“, nes kyla klausimas: tai ką jie dar „pridirbs miestui“, jeigu juos išrinks apgauti alytiškiai? Kaip bus su mūsų miesto biudžetu? O tuo tarpu konservatorius Povilas Tamulynas rašo:

povilas dziaugiasi sarunu.png

Tai, pone Cesiuli, kaip jums jūsų koalicijos partneriai? Jie čia „ima“ o kur jūs imat? Jūs čia „užsimerkiat“, o kur jie „užsimerkia“?

Brangūs alytiškiai, stebitės ir klausite ar gali taip būti? Ar jie nebijo, kad bus išaiškinti? Ne! Jie nebijo, nes Centralizuoto vidaus audito skyriaus vadovė yra konservatoriaus Andriaus Jučo mama.

Nesistebėkite, kad miesto biudžete nėra lėšų daugiabučių namų aikštelių įrengimui, mokytojų padėjėjams, neįgaliųjų poreikiams tenkinti… Dabar visi matome, kodėl keliami infrastruktūros mokesčiai, kodėl tokios didelės atliekų surinkimo rinkliavos, kyla vandens, šilumos kainos…

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama

uzalytu - 12:28 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-11

JEIGU DALIŲ SINKEVIČIŲ IŠRINKS, JIS DIRBS MIESTO LABUI, O NE KAŽKOKIOS PARTIJOS REITINGŲ KĖLIMUI!

dalius sinkevicius - palaikymas1.jpg ŽIŪRĖTI
Vaclovas Matažinskas, Dzūkų poetas: Dalių Sinkevičių žinau, kaip žmogų, turintį savo nuomonę, bet neignoruojantį ir kitų nuomonės.
Virgilijus Čepaitis, Alytaus aeroklubo narys, lakūnas: patinka Daliaus Sinkevičiaus noras atlikti viską iki galo ir geraširdiškumas.
Juozas Gaulis, Alytaus aeroklubo narys: Dalius Sinkevičius turi žmogiškų savybių daug, įsijausdavo į mūsų gyvenimą ir stengėsi visada mus palaikyti.
Romas Gecevičius, Lietuvos savanorių kūrėjų sąjungos narys, atsargos kapitonas: Dalius Sinkevičius - nuostabus žmogus, tvirtas, negailintis savęs, perfekcionistas. Jis viską atlikdavo tik labai gerai!
Vaclovas Matažinskas: Jeigu Dalių Sinkevičių išrinks, jis dirbs miesto labui, o ne kažkokios partijos reitingų kėlimui!

Politinė reklama

uzalytu - 08:54 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą

2023-01-08

DALIUS SINKEVIČIUS: NAUJAMETINĖ DOVANA ALYTAUS MIESTO GYVENTOJAMS GALIMAI KORUPCINĖS SCHEMOS PAVIDALU NUO MERO CESIULIO IR KONSERVATORIŲ

atlieku kibireliai.jpgDaliusSinkevicius.jpgŽIŪRĖTI
Vėl papildomai nupirkti maisto atliekų „kibirėliai“. Nežinia už kiek, nežinia kodėl ir nežinia kam… ir dar papildomai „įdarbinami“ miesto gyventojai, nors tie patys gyventojai ARATC‘ui moka milžiniškus pinigus rinkliavos už atliekų surinkimą pavidalu.

Didelis ačiū konservatoriams ir socialdemokratamas su meru Cesiuliu priešakyje už naujametines dovanėles galimai korupcinės schemos pavidalu!

Pone Cesiuli, kada su konservatoriais baigsite kurti galimai korupcines schemas? 16 metų esate savivaldybės tarybos narys. Per tą laiką gyventojų sumažėjo apie 16 000, ARATC darbuotojų padidėjo apie 67 proc., o kainos per šį laikotarpį tik augo. Klausimas: ar beveik 50 000 Alytaus miesto gyventojų privalo būti išrinktųjų šeimų įkaitais?

Praeitų metų pabaigoje ARATC kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, kad iš miesto biudžeto, tai yra iš miesto gyventojų pinigų, konservatoriai ir socialdemokratai „pakeliant rankeles“ prabalsuotų, kad kaip papildoma finansinė injekcija ARATC veiklai plėtoti būtų pervesta 428,8 tūkstančių eurų suma į ARATC sąskaitą. Niekada nepaklausėte pas Alytaus miesto gyventojus, ar jiems to ARATC veiklos plėtojimo reikia? Panašu, kad tai sprendžia Jučų ir Reipų šeimos su Cesiuliu galimai politinės korupcijos susitarimo būdu.

Gyventojai, atidžiai stebėkite sekančio Alytaus miesto tarybos posėdžio balsavimą, nes konservatoriai su socialdemokratais vėl bandys „pasisavinti“ miesto biudžeto pinigus ir perduoti juos ARATC veiklai!
Atlieku kibireliai.jpg

Priminsiu, kad Alytaus miesto gyventojų mokama rinkliava už atliekų surinkimą yra dvigubai didesnė negu Lazdijų gyventojų ir už tai alytiškiai „dėkingi“ konservatoriams ir merui Cesiuliui!

Jeigu Alytaus gyventojai manimi pasitikės – padarysiu viską, kad UAB „ARATC“ taptų skaidri ir vieša, kad gyventojai mokėtų socialiai teisingai ir atsakingai – už gyventojų sukauptas atliekas, o ne už patalpų plotą.
Maisto atlieku rusiavimas.jpg

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

2023-01-06

uzalytu - 14:43 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius, 3 Violeta Nenartavičienė | Pridėti komentarą

MIELI ALYTIŠKIAI, SVEIKINU JUS SU NAUJAISIAIS METAIS!

Kaledinis sveikinimas.pngŽIŪRĖTI
Mieli alytiškiai,
Sveikinu Jus su Naujaisiais metais!
Norėčiau palinkėti, kad mūsų miestas nebūtų tik pravažiuojama stotelė tarp klestinčių miestų Kauno ir Druskininkų. Noriu palinkėti, kad Alytus taptų regiono traukos centru, kur būtų galima gerai gyventi, dirbti ir planuoti savo ateitį, ne tik išrinktiesiems ir jų šeimos nariams, bet ir mums – visiems alytiškiams!
Tiesiog linkiu, kad Alytaus miestas pagaliau padarytų proveržį!

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama
2023-01-01

uzalytu - 14:25 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius | Pridėti komentarą