Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-02-19

MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI!

uzalytu valentinas.jpgMylėkite ir būkite mylimi! ❤️❤️❤️

Politinė reklama

2023-02-14

uzalytu - 09:38 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 3 Violeta Nenartavičienė | Pridėti komentarą

2023-02-02

VIOLETA NENARTAVIČIENĖ: TURIME NUEITI KRYŽIAUS KELIUS, KAD IŠ VALDININKŲ IŠSIREIKALAUTUME, JOG JIE VYKDYTŲ SAVO PAREIGAS

Violeta Nenartaviciene.jpgŽIŪRĖTI
Esu Violeta Nenartavičienė. Esu draudimo bendrovės regiono administratorė, daugiabučių namų savininkų bendrijos pirmininkė.
Prieš kiekvienus rinkimus pas mane ateina politikai ir prašo juos palaikyti ir už juos balsuoti.
Po rinkimų nieko gero nenutinka: miestas ir toliau mažėja, o politikams išsakytos problemos, po rinkimų pamirštamos ir mieste niekas nesikeičia.
Aš jau netikiu politikų pažadais.
Mes, Alytaus miesto gyventojai, įvairių sričių specialistai, nusprendėme dalyvauti rinkimuose patys.
Nusprendėme nebalsuoti už kažkurį buvusį politiką ir naiviai laukti, kad jis įvykdys savo pažadus.
Mes pavargome nuo politikų ir valdininkų propaguojamo išrinktųjų šeimų įdarbinimo ir korupcijos.
Pavargome nuo valdininkų nesiskaitymo su alytiškiais. Dėl kiekvieno daugiabučių namų savivininkų bendrijai svarbaus klausimo išsprendimo turime nueiti kryžiaus kelius, kad iš valdininkų išsireikalautume, jog jie vykdytų savo pareigas.
Nusivylimas politikais ir jų pažadais ir yra priežastis, kodėl mes, bendruomenės atstovai, nusprendėme kandidatuoti į Alytaus miesto tarybą.
Raginu visus Alytiškius: kartu atsiimkime mūsų miestą!
Alytiški, balsuok už mane ne todėl, kad man to reikia! Balsuok už mane, todėl, kad tau  ir visiems mums to reikia!
Gavę jūsų pasitikėjimą mes savo pažadų nepamiršime, nes norime, kad Alytuje gyventi būtų gera visiems, ne tik išrinktiesiems!

Politinė reklama

uzalytu - 15:48 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 3 Violeta Nenartavičienė | Pridėti komentarą

2023-01-08

DALIUS SINKEVIČIUS: NAUJAMETINĖ DOVANA ALYTAUS MIESTO GYVENTOJAMS GALIMAI KORUPCINĖS SCHEMOS PAVIDALU NUO MERO CESIULIO IR KONSERVATORIŲ

atlieku kibireliai.jpgDaliusSinkevicius.jpgŽIŪRĖTI
Vėl papildomai nupirkti maisto atliekų „kibirėliai“. Nežinia už kiek, nežinia kodėl ir nežinia kam… ir dar papildomai „įdarbinami“ miesto gyventojai, nors tie patys gyventojai ARATC‘ui moka milžiniškus pinigus rinkliavos už atliekų surinkimą pavidalu.

Didelis ačiū konservatoriams ir socialdemokratamas su meru Cesiuliu priešakyje už naujametines dovanėles galimai korupcinės schemos pavidalu!

Pone Cesiuli, kada su konservatoriais baigsite kurti galimai korupcines schemas? 16 metų esate savivaldybės tarybos narys. Per tą laiką gyventojų sumažėjo apie 16 000, ARATC darbuotojų padidėjo apie 67 proc., o kainos per šį laikotarpį tik augo. Klausimas: ar beveik 50 000 Alytaus miesto gyventojų privalo būti išrinktųjų šeimų įkaitais?

Praeitų metų pabaigoje ARATC kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, kad iš miesto biudžeto, tai yra iš miesto gyventojų pinigų, konservatoriai ir socialdemokratai „pakeliant rankeles“ prabalsuotų, kad kaip papildoma finansinė injekcija ARATC veiklai plėtoti būtų pervesta 428,8 tūkstančių eurų suma į ARATC sąskaitą. Niekada nepaklausėte pas Alytaus miesto gyventojus, ar jiems to ARATC veiklos plėtojimo reikia? Panašu, kad tai sprendžia Jučų ir Reipų šeimos su Cesiuliu galimai politinės korupcijos susitarimo būdu.

Gyventojai, atidžiai stebėkite sekančio Alytaus miesto tarybos posėdžio balsavimą, nes konservatoriai su socialdemokratais vėl bandys „pasisavinti“ miesto biudžeto pinigus ir perduoti juos ARATC veiklai!
Atlieku kibireliai.jpg

Priminsiu, kad Alytaus miesto gyventojų mokama rinkliava už atliekų surinkimą yra dvigubai didesnė negu Lazdijų gyventojų ir už tai alytiškiai „dėkingi“ konservatoriams ir merui Cesiuliui!

Jeigu Alytaus gyventojai manimi pasitikės – padarysiu viską, kad UAB „ARATC“ taptų skaidri ir vieša, kad gyventojai mokėtų socialiai teisingai ir atsakingai – už gyventojų sukauptas atliekas, o ne už patalpų plotą.
Maisto atlieku rusiavimas.jpg

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius. Politinė reklama

2023-01-06

uzalytu - 14:43 @ Politinė reklama, 1 Dalius Sinkevičius, 3 Violeta Nenartavičienė | Pridėti komentarą