Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-02-19

LAIMA VELIČKIENĖ: KVIEČIU KOVO 5 D. BALSUOTI UŽ MUS, UŽ JUS PAČIUS IR UŽ NEPARTINTĮ MŪSŲ KANDIDATĄ Į MERUS DALIŲ SINKEVIČIŲ

Laima Velickiene.jpgŽIŪRĖTI
Esu Laima Veličkienė, jau 23-jus metus dirbu ikimokyklinėje įstaigoje. Dėl to tenka daug bendrauti tiek su įstaigos bendruomene, tiek su pačiais mažiausiais alytiyškiais,  tiek su jų tėveliais, bei seneliais. Kurie kaip ir aš, ir daugelis alytiškių, esame labai nusivylę politikų sprendimais, jų nesiskaitymu su mumis, jų aroganciją, jų pažadais, kurie po rinkimų, deja, ir lieka pažadais, neišpildytomis svajonėmis.
Gaila ir skaudu, kad Alytaus miesto pedagogai, ugdydami vaikus mokyklose, darželiuose, vėliau, kai jie pasirenka studijas didmiesčiuose, juos praranda. Jie pasirenka gyvenimą tuose pačiuose didmiesčiuose, arba net emigruoja.
Aš manau, kad Alytus - tikrai labai gražus, žalias ir geografiškai patogus miestas gyventi mums visiems, o ypatingai jauniems žmonėms, kurie, deja, pas mus nesugrįžta.
Vien dėl to, kad tie žmonės pas mus sugrįžtų, vien dėl to, kad mums čia būtų gera gyventi, ne tik išrinktiesiems, bet ir mums, paprastiems žmonėms, vien dėl to, kad politikai nesilaiko savo duotų pažadų, aš kandidatuojų į Alytaus miesto savivaldybės tarybą.
Kviečiu kovo 5 d. balsuoti už mus, už jus pačius ir už nepartintį mūsų kandidatą į merus Dalių Sinkevičių, bei komitetą “Už Alytų”!

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-13

uzalytu - 09:32 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 5 Laima Veličkienė | Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

Fill out the form below to add your own comments