Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“ – vienintelis NEPARTINIS komitetas Alytuje!

2023-02-19

GABRIELIUS JONYNAS: NORIU, KAD KIEKVIENAS ALYTIŠKIS TURĖTŲ SAU VIETĄ ČIA, ALYTUJE

Gabrielius Jonynas.jpg
ŽIŪRĖTI
Sveiki! Esu Gabrielius Jonynas ir, kaip matote, šiuo metu esu Alytuje. Čia yra mano gimtasis miestas. Čia užaugau, čia gyvenau. Tačiau šiuo metu dirbu ir mokausi Vilniuje.
Kodėl?
Todėl, jog čia, savo gimtajame krašte, neradau savo mylimo darbo arba savo studijų, profesijos, kurios norėčiau mokytis.
Noriu, kad Alytuje žmonės burtųsi ir pasakytų savo nuomonę. Noriu, kad jaunimas grįžtų į Alytų, kad jis net neišvažiuotų iš čia. Kurtų verslą. Kad į žmogų būtų atsižvelgta, ar jis būtų mažas, ar jis būtų didelis, ar būtų jaunas, ar būtų senas. Kalbu už visą Alytų, už visą Alytaus jaunimą.
Kiekvieną kartą, grįždamas į Alytų, jaučiu nostalgiją, Eidamas šiomis gatvėmis, prisimenu, kai su draugais važinėdavome vasarą dviračiais, arba po mokyklos eidavome į parduotuvę nusipirkti saldainį arba tiesiog pakvėpuoti tikrai grynu oru, pasigrožėti vaizdais.
Tad iš tirkųjų noriu, kad kiekvienas alytiškis prisimintų koks tas Alytus jam yra gražus ir kad liktų čia. Būtent vienintelis noras, kodėl aš einu į rinkimus, būtų toks, jog kiekvienas alytiškis turėtų sau vietą čia, Alytuje. Kad jaustųsi savas, savo miesto atstovas.
Aš noriu, jog kiekvienas alytiškis, jaunas ar senas - burtųsi, atrastų savo mėgiamas vietas, kuriose vaikščiojo ir sakytų, ką jis jaučia. Gal jam trūksta kažko? Ir noriu, kad kažkas esantis, atsižvelgtų į mūsų, paprastų žmonių norus, kaip mes norime čia gyventi, užaugti su šeima, dirbti savo mėgstamą, norimą darbą, kiekvieną dieną keliauti į darbą su noru ir kad nekiltų minčių, kad galbūt šitas miestas yra ne mano miestas…
Ačiū Jums.

Būsiu labai dėkingas, jeigu palaikysite mane Alytaus savivaldybės tarybos rinkimuose.

Po­li­ti­nė re­kla­ma

2023-02-14

uzalytu - 09:51 @ Politinis komitetas, Politinė reklama, 25 Gabrielius Jonynas | Pridėti komentarą