Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

>>į pradžią

DARBĄ ALYTAUS TARYBOJE PRADĖJO FRAKCIJA "UŽ ALYTŲ"

2014-10-30


2014 metų spalio 30 dieną Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje pranešta, jog darbą taryboje pradeda nauja frakcija „UŽ ALYTŲ“. Naujoje frakcijoje dirba tarybos nariai Adelė Dimšienė, Valius Micevičius ir Giedrius Čereškevičius.

Šaltinis: dzukijainfo.ltALYTAUS MIESTO TARYBOJE DIRBS NAUJA FRAKCIJA "UŽ ALYTŲ"

2014-10-31

2014 metų spalio 30 dieną darbą Alytaus miesto savivaldybės taryboje pradėjo nauja frakcija „UŽ ALYTŲ“. Joje dirbs tarybos nariai Giedrius Čereškevičius, Adelė Dimšienė ir Valius Micevičius. Kaip informavo frakcijos pirmininkas G. Čereškevičius – frakcijos pavadinimas yra toks pats, kaip ir naujo visuomeninio judėjimo „UŽ ALYTŲ“, kurio steigėjai yra minėti asmenys – gydytoja A. Dimšienė, vadybininkas G. Čereškevičius ir verslininkas V. Micevičius. Artimiausiu metu visuomenė bus informuota apie naujojo judėjimo tikslus ir visą komandą, kuri nuolat auga. Pasak G. Čereškevičiaus, judėjimas „UŽ ALYTŲ“ - nepartinis, siekiantis, kad Alytuje būtų gyventi geriau, būtų sudarytos kiek įmanoma geresnės sąlygos vystyti verslą ir kurti naujas darbo vietas.

Šaltinis: alytausgidas.lt

ĮKURTA ASOCIACIJA VISUOMENINIS JUDĖJIMAS "UŽ ALYTŲ"

2014-10-30


2014 metų spalio 30 dieną buvo įkurta asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ". Visuomeninį judėjimą įkūrė Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai: Giedrius Čereškevičius, Valius Micevičius ir Adelė Dimšienė.


PRISIJUNK PRIE VISUOMENINIO JUDĖJIMO "UŽ ALYTŲ" 

2014-10-30

Jeigu nori, kad Alytuje gyventi būtų geriau - prisijunk prie mūsų! Užpildyk anketą ir tapk Visuomeninio judėjimo "UŽ ALYTŲ" nariu.

>>į pradžią