Politinis komitetas „UŽ ALYTŲ“

sąrašo numeris 15

TRUMPA POLITINIO KOMITETO „UŽ ALYTŲ“ KANDIDATO Į MERUS RINKIMŲ PROGRAMA

Aš, Dalius Sinkevičius, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus ir mes, politinis komitetas „Už Alytų“, savo dėmesį koncentruojame į čia dirbančius ir gyvenančius žmones, kad Alytuje būtų mažiausi komunaliniai mokesčiai, visiems prieinama kokybiška medicina, kultūra bei socialinės paslaugos, užtikrintas tinkamas mūsų vaikų ugdymas ir saugumas, geros sporto bei poilsio sąlygos. Alytus turi tapti viso regiono centru, augančiu miestu, kuriame gera oriai gyventi. Tai pasiekti galime savo veiklą kryptingai ir nuosekliai koncentruodami į:

-Tinkamą ir saugią gyvenamąją aplinką. Gyvenamoji aplinka turi užtikrinti gyventojams patogumą, saugumą, tinkamą reikalingų objektų pasiekiamumą ir mažiausias komunalinių paslaugų kainas Lietuvoje.

-Alytiškių teisę lengvai rasti ir rinktis darbą pagal išsilavinimą, įgūdžius ir poreikius.

-Kokybišką švietimą Alytuje su švietimo įstaigų gausa. Darželiai, mokyklos, neformaliojo ugdymo įstaigos yra arti namų bei užtikrina ugdymo įvairovę.

- Prieinamas ir kokybiškas socialines ir medicinines paslaugas visiems. Brandi miesto bendruomenė privalo rūpintis visais savo nariais, gerbti žmogų ir padėti spręsti problemas atsidūrusiems kritinėse situacijose.

-Skaidrų ir ekonomiškai efektyvų miesto valdymą. Šiuolaikinis valdymas remiasi greitais ir motyvuotais sprendimais. Tam reikalingi kokybiškai dirbantys ir kompetentingi valstybės tarnautojai, kurie nevengia ir geba priimti sprendimus bei sprendžia gyventojų problemas čia ir dabar.

-Kokybišką laisvalaikį, kultūrą ir poilsį Alytuje. Mieste puikiai išvystyta aktyvaus laisvalaikio, kultūros ir poilsio aplinka, siekiant sudaryti sąlygas miestiečiams kokybiškai sportuoti ir ilsėtis ištisus metus.

-Teigiamą miesto įvaizdį, kuris taps neatskiriama mūsų veiklos dalimi ir investicijų bei specialistų pritraukimo instrumentu.

Visą „POLITINIO KOMITETO „UŽ ALYTŲ“ PROGRAMĄ“ rasite ČIA.