2020-03-24

FRAKCIJOS “UŽ ALYTŲ” ALYTAUS MIESTO TARYBOJE DEKLARACIJA DĖL SUSIKLOSČIUSIOS SUDĖTINGOS SITUACIJOS MIESTE

tomas_pacesas_deklaracija.jpgKarantinas dėl koronaviruso (COVID-19) tęsiasi jau ilgiau nei savaitę ir greičiausiai bus pratęstas mažiausiai dar dviem savaitėm, kas neabejotinai sukels dar didesnius sunkumus Alytaus miesto gyventojams, todėl teikiame siūlymus, kurie turėtų pagerinti saugumą, stabilumą ir būtiniausių poreikių užtikrimą mūsų mieste.
1. Alytaus miesto savivaldybė ir savivaldybės įmonės karantino metu turi atidėti rinkliavų ir mokesčių surinkimą iš miesto gyventojų ir juridinių asmenų: žemės mokesčių, nekilnojamojo turto mokesčių, atliekų tvarkymo rinkliavos ir komunalinių mokesčių už geriamo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą, karšto vandens tiekimą ir šildymą, bei spręsti jų atšaukimo bent už vieną karantino mėnesį klausimus, tokiu būdu didinant  gyventojų finansines galimybes karantino metu.
2. Savivaldybės lėšas, skirtas plytelių klojimui, parkų tvarkymui, gatvių taisymui ir pan. skirti tik būtinoms medicininėms priemonėms ir pirmo būtinumo prekėms įsigyti.
3. Svarbu užtikrinti senjorų aprūpinimą būtiniausiomis prekėmis ir medicinine pagalba jiems neišeinant iš namų.
4. Remdamiesi kitų šalių gerąja patirtimi, Alytaus ekstremalių situacijų komisijai ir miesto tarybai siūlome apsvarstyti klausimą,  kad gyventojų apsipirkimas būtiniausiais produktais vyktų griežtai pagal gyvenamuosius miesto rajonus – apsipirkti vyktų vienas šeimos narys, naudodamasis apsisaugojimo priemonėmis ir tik artimiausioje parduotuvėje arba internetu.
5. Remdamiesi kitų šalių gerąja patirtimi, Alytaus ekstremalių situacijų komisijai ir miesto tarybai siūlome apsvarstyti klausimą ir organizuoti savanorių, kariuomenės ir policijos patruliavimą gatvėse, juos aprūpinant visomis apsisaugojimo priemonėmis, bei riboti nereikalingą gyventojų judėjimą.
6. Alytaus ekstremalių situacijų komisijai ir miesto tarybai siūlome apsvarstyti klausimą dėl glaudesnio bendradarbiavimo su Pietų Lietuvos savivaldybėmis dėl bendrų būtinų priemonių pirkimo ir koordinuoto bendrų veiksmų derinimo galimai artėjančiam viruso protrūkiui pristabdyti.
7. Alytaus visuomenės sveikatos biuras turi skleisti išsamią informaciją gyventojams apie apsisaugojimą nuo koronaviruso.
8. Alytaus infrastruktūra ir Alytaus butų ūkis turi stabdyti įprastus infrastruktūros priežiūros darbus ir rūpintis miesto daugiabučių namų laiptinių dezinfekavimu.
9. Miesto tarybai siūlome kreiptis į Seimą su prašymu karantino metu atšaukti gyventojų pajamų mokesčio mokėjimą, tokiu būdu didinant  gyventojų finansines galimybes karantino metu.
10. Esant galimybei visus Alytaus miesto savivaldybės tarybos narius, kas nori ir gali sau leisti, kviečiame tarybos nario išmokas skirti būtiniausioms priemonėms, skirtoms miesto gyventojų pagalbai karantino metu, įsigyti.

Frakcijos „Už Alytų“ Alytaus miesto savivaldybės taryboje
pirmininkas Tomas Pačėsas

uzalytu - 18:43 @

2020-02-03

ŠAUKIAMAS UŽ ALYTŲ VISUOTINIS NARIŲ SUSIRINKIMAS

skelbimas.png2020-02-05 (trečiadienį) 18 val. vyks asociacijos Visuomeninis judėjimas „UŽ ALYTŲ“ Visuotinis narių susirinkimas asociacijos Visuomeninis judėjimas „UŽ ALYTŲ“ būstinėje (Dariaus ir Girėno g. 4-2, Alytus),
kviečiame visus aktyviai dalyvauti!
Asociacijos Visuomeninis judėjimas „UŽ ALYTŲ“ pirmininkas Tomas Pačėsas

uzalytu - 08:48 @ Uz Alytu nariu veikla

2019-05-22

ŠAUKIAMAS UŽ ALYTŲ TARYBOS POSĖDIS

Gerbiami asociacijos Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” nariai,
jeigu turite pastabų ar pasiūlymų dėl tarybos posėdžio darbotvarkėje pateiktų klausimų, kviečiame dalyvauti:
2019-05-23_tarybos_posedzio_skelbimas.png
Preliminari posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl naujų narių priėmimo (pranešėja Rita Abečiūnienė);
2. Dėl asociacijos atsakingosios sekretorės rinkimų (pranešėjas Tomas Pačėsas);
3. Dėl asociacijos finansininko patvirtinimo (pranešėjas Tomas Pačėsas);
4. Alytaus miesto tarybos posėdžio darbotvarkės aptarimas (pranešėjas Tomas Pačėsas);
5. Alytaus miesto politinės situacijos aptarimas (pranešėjas Tomas Pačėsas);
6. Dėl asociacijos „Už Alytų“ sąskrydžio (pranešėjas Tomas Pačėsas);
7. Kiti klausimai.
Asociacijos Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” pirmininkas
Tomas Pačėsas

uzalytu - 11:33 @

2019-04-27

TOMAS PAČĖSAS IŠRINKTAS “UŽ ALYTŲ” ASOCIACIJOS PIRMININKU ANTRAI KADENCIJAI

tomas-pacesas.jpgVakar įvykusiame asociacijos Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” visuotiniame narių susirinkime asociacijos pirmininku antrajai kadencijai išrinktas Tomas Pačėsas. Svarstant pirmininko rinkimų klausimą buvo pasiūlytos trys kandidatūros: Tomo Pačėso, Gražinos Sakalauskienės ir Valiaus Micevičiaus. Gražina Sakalauskienė ir Valius Micevičius atsisakė kandidatuoti. Už Tomą Pačėsą balsavo 60 asociacijos narių, prieš - 7 nariai, 3 - susilaikė. Sveikiname Tomą Pačėsą ir džiaugiamės, kad visi kartu ir toliau tęsime darbus Už Alytų!

uzalytu - 17:40 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą

2019-04-18

“UŽ ALYTŲ” FRAKCIJOJE - PENKI MIESTO TARYBOS NARIAI

uzalytu_frakcija_2019.png2019 metų balandžio 18 dieną 9-osios kadencijos Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai susirinko į pirmąjį tarybos posėdį. Tarybos narių priesaikos žodžius tarė visuomeninio rinkimų komiteto „UŽ ALYTŲ“ atstovai Alytaus miesto taryboje. 2019 metų balandžio 15 dienos keleto asociacijos „UŽ ALYTŲ“ tarybos narių organizuotoje spaudos konferencijoje Sigitas Leonavičius ir Valius Micevičius pareiškė, kad nedirbs su asociacijos pirmininku Tomu Pačėsu, dėl to „UŽ ALYTŲ“  frakcijoje galėjo likti tik trys nariai, bet pirmojo Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskelbta, kad „UŽ ALYTŲ“  frakcija Alytaus miesto savivaldybės taryboje bus sudaryta iš penkių asmenų: Tomo Pačėso, Gedimino Daukšio, Danutės Remeikienės ir į „UŽ ALYTŲ“ frakciją įsiliejusių Valdemaro Chomičiaus ir Lauros Radzevičiūtės.
Paskutiniu klausimu šiame tarybos posėdyje mūsų frakcijos atstovas Gediminas Daukšys deleguotas į Lietuvos savivaldybių asociaciją ir asociacijos narių suvažiavimą Alytaus miesto savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui.

uzalytu - 07:36 @ Uz Alytu frakcija | Pridėti komentarą

2019-04-14

UŽ ALYTŲ LINKI GRAŽAUS VERBŲ SEKMADIENIO!

Verbu_sekmadienis.jpg
UŽ ALYTŲ linki gražaus Verbų sekmadienio, sėkmės, taikos ir gerumo!

uzalytu - 05:27 | Pridėti komentarą

2019-04-01

AR TAVO 2 % GPM UŽ ALYTŲ?

2 procentai uz alytu.jpgJeigu turėjote apmokestinamų pajamų, tuomet kasmet iki gegužės 1 d. galite paskirti dalį savo sumokėto pajamų mokesčio labdarai. Asociacija visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” yra turinti teisę gauti paramą organizacija ir jai galite skirti iki 2 proc. savo pajamų mokesčio.
Norėdami “UŽ ALYTŲ” skirti 2 proc. savo pajamų mokesčio, užpildykite formą FR0512. Šiai paramai paskirti reikalingi mūsų rekvizitai:

Paramos gavėjas: Asociacija Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ”

Paramos gavėjo juridinio asmens kodas: 303444465

Dėkojame Jums už paramą!

uzalytu - 11:25 | Pridėti komentarą

FRAKCIJA “UŽ ALYTŲ”

frakcija_uz_alytu_2019-03-03.png2019 metų balandžio 18 dieną 9-osios kadencijos Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai susirinks į pirmąjį tarybos posėdį. Tarybos narių priesaikos žodžius tars penki tarybos narių mandatus  2019 metų kovo 3-iosios rinkimuose gavę visuomeninio rinkimų komiteto „UŽ ALYTŲ“ atstovai: Gediminas Daukšys, Tomas Pačėsas, Sigitas Leonavičius, Danutė Remeikienė ir Valius Micevičius.

uzalytu - 10:28 @ Uz Alytu frakcija | Pridėti komentarą

2018-11-29

RINKIMŲ KOMITETĄ UŽ ALYTŲ GALITE PAREMTI TIK JŪS

paremkite_komiteta_uz_alytu.jpg

uzalytu - 15:05 | Pridėti komentarą

2018-11-23

KVIEČIAME VISUS NEABEJINGUS Į MITINGĄ „STOP NEPAGRĮSTAM VAIKŲ PAĖMIMUI IR BARNEVERNET PRINCIPAMS LIETUVOJE“

mitingas.jpgLapkričio 25 d. 13:00 val., vyks mitingas ”STOP nepagrįstam vaikų paėmimui ir Banevernet principams Lietuvoje“ Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje.

Mitingą organizuoja susirūpinusios Mamos ir neabejingi Tėvai, atsižvelgdami į pastarųjų savaičių įvykius ir matydami, kad naujasis Vaikų Teisių Apsaugos įstatymas veikia ne Šeimų naudai.

-Reikalaujame kad LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, ypatingos skubos tvarka per šią Seimo sesiją, inicijuotų šio įstatymo ir su juo susijusių įstatyminių aktų pateikimą, svarstymą ir priėmimą.

-Pripažįstame, kad smurto problema Lietuvos visuomenėje yra aktuali, tačiau vaikai iš Šeimos turi būti paimami tik kritiniais atvejais, t.y. tik, kai iškyla realus pavojus jų sveikatai ir gyvybei.

-Įpareigojame Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, skubos tvarka atšaukti su ES teise ir JT Vaiko teisių konvencija nesuderinamus jo pasirašytus poįstatyminius aktus arba juos esmingai pakeisti, kad būtų užtikrinta vaiko teisė gyventi kartu su Tėvais Šeimoje.

-Atsižvelgiant į socialinės atskirties Lietuvoje dydį – Šeimoms ir Vaikams pirmiausiai privalo būti teikiama įvairialypė pagalba, o ne taikoma kraštutinė sankcija - vaiko paėmimas iš Šeimos. Tikimės, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Seimas užtikrins įstatyminę Šeimos apsaugą ir įstatymų laikymąsi šeimų atžvilgiu.

-Laukiame Seimo veiksmų, dėl Dovilės Šakalienės apkaltos peticijos, kurią pasirašė daugiau nei 35000 piliečių.

Mitingo teminė atributika – raudoni balionai ir vėliavos perrištos geltonais kaspinais.

Primename, kad mitingas taikus. Nepritariame jokiai smurto ar agresijos formai.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/groups/298348657469734/

uzalytu - 19:50 @ Skelbimai | Pridėti komentarą

2018-11-11

SVEIKINAME MŪSŲ KAIMYNUS SU LENKIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA!

lenkijos_nepriklausomybes_diena.jpg

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości naszym sąsiadom życzymy radości i wielu pogodnych wzruszeń!

Lenkijos Nepriklausomybės dienos proga sveikiname mūsų kaimynus ir linkime džiaugsmo ir daug gerų emocijų!

uzalytu - 11:24 @ Sveikinimai | Pridėti komentarą

2018-08-18

UŽ ALYTŲ SĄSKRYDIS 2018

kvietimas.jpg2018 m. rugsėjo 8 d. 14 val. maloniai kviečiame į asociacijos Visuomeninis judėjimas „UŽ ALYTŲ“ 2018 metų sąskrydį. Sąskrydis vyks prie Ilgio ežero, Kampų km., Merkinės sen., Varėnos r. sav.

Prašome registruotis, kad galėtume tinkamai pasiruošti šventei: registruotis.

SĄSKRYDŽIO PROGRAMA

14 val. svečių sutikimas
15 val. sąskrydžio atidarymas
16 val. varžybos, žaidimai ir kitos pramogos
18 val. koncertas
23 val. šventiniai saliutai

Nuoroda į sąskrydžio vietą: nuoroda.

Sąskrydžio įvykis facebook’e: UŽ ALYTŲ sąskrydis 2018

Atributiką, kurią naudosite UŽ ALYTŲ SĄSKRYDŽIO 2018 metu, užsisakykite iki rugpjūčio 27 dienos.

uzalytu - 06:38 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą

2018-08-05

RUGSĖJO PIRMOJI UŽ ALYTŲ

rugsejo_pirmoji_uzalytu.pngNors už lango dar saulėta vasara, jau artėja visų mokinių šventė – Rugsėjo pirmoji. Naujus mokslo metus labai smagu pasitikti su nauja kuprine ir naujomis mokslo priemonėmis. Asociacija „Už Alytų“ organizuoja naujų mokymosi priemonių dovanojimo akciją mokinukams, kurių tėveliams sunkiau jas nupirkti. Prie mūsų akcijos jau prisijungė rėmėjai ir naujiems mokinių krepšeliams padovanojo tris dėžės gražių sąsiuvinių. Šiuo metu renkame lėšas naujoms mokinių kuprinėms. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie akcijos įvairiausiais būdais: prisidėti lėšomis, naujomis kanceliarinėmis priemonėmis, ar tiesiog individualiai mokyklos reikmenimis paremti jūsų aplinkoje esančias sunkiau gyvenančias šeimas, auginančias mokinukus. Norėdami prisijungti prie Už Alytų rugsėjo pirmosios akcijos – susisiekite su mūsų nariu Vidzgirio seniūnaičiu Ramūnu Masiulioniu: 8 678 34420 arba parašykite info@uzalytu.lt.

uzalytu - 07:17 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą

2018-04-24

SVEIKINAME PRISIJUNGUSĮ NAUJĄ „UŽ ALYTŲ“ NARĮ

ambrozevicius.jpgAsociacijos Visuomeninis judėjimas nariu tapo dar vienas aktyvus alytiškis. Romualdas Ambroževičius – ne naujokas miesto politikoje, anksčiau veiklavo Lietuvos liberalų ir centro sąjungos narių gretose, buvo Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariu.
R. Amboževičiui teko darbuotis Alytaus sporto rūmų direktoriumi, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktoriumi. Šiuo metu R. Ambroževičius yra Alytaus miesto liaudies meno studijos „Dainava“ prezidentas, Alytaus Rotary klubo narys, dirba Alytaus verslo konsultacinio centro konsultantu. Džiaugiamės nauju nariu ir linkime jam įkvėpimo ir gerų darbų Alytaus miestui.

uzalytu - 04:36 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą

2018-03-13

DŽIAUGIAMĖS PRISIJUNGUSIU AKTYVIU ALYTIŠKIU

Edgaras_Geiba.jpg“UŽ ALYTŲ veikla labai matoma Alytuje, esu veiklus, todėl noriu prisijungti”, - įsiliedamas į UŽ ALYTŲ asociaciją sakė Edgaras Geiba.
Džiaugiamės prisijungusiu aktyviu alytiškiu, jo idėjomis, pasiūlymais ir noru  veikti. Iki šiol Edgaras priklausė partijai Tvarka ir teisingumas. Vertiname naujo mūsų asociacijos nario visuomeninės veiklos patirtį, juk tik palyginime gimsta tiesa!

uzalytu - 12:05 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą