Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

2016-11-07

ROBERTO ŠARKNICKO, PETRO VALIŪNO IR UŽ ALYTŲ TARYBOS NARIŲ PADĖKOS ŠVENTĖ

Padekos_svente.jpgRobertas Šarknickas, Petras Valiūnas ir UŽ ALYTŲ tarybos nariai kviečia visus, palaikiusius Robertą ir Petrą per Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus, į padėkos šventę!

Daugiau informacijos: info@uzalytu.lt ir 8 688 99707

uzalytu - 13:47 @ Uz Alytu frakcija, Uz Alytu nariu veikla, Seimo rinkimai, Skelbimai | Pridėti komentarą

2016-10-11

ROBERTAS ŠARKNICKAS PATEKO Į ANTRĄJĮ TURĄ

rinkimu_naktis1.jpgSpalio 9 dieną vyko rinkimai į LR Seimą. Vienmandatėje Alytaus miesto apygardoje alytiškiai labiausiai pasitikėjo nepartiniu kandidatu, dalyvaujančiu rinkimuose kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Robertu Šarknicku.
rinkimu_naktis6.pngRinkimų rezultatų sekmadienio vakarą ir naktį Robertas Šarknickas laukė kartu su asociacijos “UŽ ALYTŲ” nariais. Jau nuo pat pirmųjų balsavimo rezultatų tendencija buvo aiški: Robertas Šarknickas ženkliai pirmauja.
Į Roberto Šarknicko štabą Dzūkijos TV žurnalistai atvyko aplankę visų kitų kandidatų štabus ir sveikino Robertą su puikiais rezultatais.

rinkimu_naktis2.jpgVisą vakarą netilo Roberto Šarknicko telefonas, skambino draugai, bendražygiai, žurnalistai, konkurentai ir sveikino. Robertas Šarknickas visiems dėkojo už pagalbą, paramą ir pasitikėjimą.
rinkimu_naktis5.pngVienas rinkimų etapas baigtas. Linkime Robertui Šarknickui sėkmės sekančiame žingsnyje!

uzalytu - 08:07 @ Uz Alytu frakcija, Seimo rinkimai | Pridėti komentarą

2016-03-22

“UŽ ALYTŲ” SUSITIKIMAS SU ANDRIUMI JUČU, TĖVYNĖS SĄJUNGOS - LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ (TS-LKD) PARTIJOS KANDIDATU Į SEIMĄ

2016.03.21_uz alytu susitikimas su andriumi jucu1.jpgVakar, 2016 metų kovo 21 dieną, asociacijos Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” taryba ir aktyvūs nariai susitiko su Andriumi Juču, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos kandidatu į LR Seimo narius 2016 metų rinkimuose. Papasakojęs apie save, Andrius Jučas atsakinėjo į gausybę politiškai aktyvių „UŽ ALYTŲ“ narių klausimų. Į visus mūsų užduotus, netgi „nepatogius“ klausimus, Andrius Jučas atsakė argumentuotai ir su šypsena.2016.03.21_uz alytu susitikimas su andriumi jucu2.jpg
-  Kodėl kandidatuojate į LR Seimą? – klausėme Andriaus Jučo.
-  Dar studijuodamas teisę stebėjau  R. Pakso skandalą, - kalbėjo Andrius Jučas, - vyko konstitucinio teismo posėdžiai, taip ir pradėjau domėtis politika. Vėliau galutinai supratau, kad jeigu nori nuveikti kažką gero savo šaliai ar miestui, reikia dalyvauti politikoje. Mano prioritetai yra šeima ir ūkis. Šiose srityse yra daug problemų, kurias reikia spręsti…
„UŽ ALYTŲ“ narių ir Andriaus Jučo diskusija liejosi įvairiausiomis temomis: nuo atliekų tvarkymo iki atominės jėgainės, nuo konservatyvių pažiūrų iki šiuolaikiško ir liberalaus požiūrio į gyvenimą, nuo Alytaus miesto iki Europos Sąjungos…
2016.03.21_uz alytu susitikimas su andriumi jucu3.jpgSusitikimo pabaigoje „UŽ ALYTŲ“ nariai negailėjo Andriui Jučui gerų žodžių. Pasisekė Alytaus miesto konservatoriams, kad jų kandidatas į Seimą toks intelektualus, jaunas ir ambicingas!
Į Andriaus Jučo prašymą paremti jį 2016 metų LR Seimo rinkimuose, „UŽ ALYTŲ“ nariai atsakė, kad dar nori išklausyti visų Alytaus kandidatų į LR Seimą, kurie pageidauja prisistatyti mūsų judėjimui, ir tik tada sprendimas dėl kandidato rėmimo bus priimtas.
Dėkojame Andriui Jučui už turiningą diskusiją ir linkime jam sėkmės!

Pasidalinkite šiuo straipsniu Facebook’e.
2016.03.21_uz alytu susitikimas su andriumi jucu4.jpg

uzalytu - 02:54 @ Seimo rinkimai | Pridėti komentarą