Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

2016-03-19

TOMAS PAČĖSAS ATSISAKĖ SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIO IŠMOKŲ IR DARBO UŽMOKESČIO

2015.08.19_alytaus miesto savivaldybes tarybos nariu ismokos ir darbo uzmokestis.pngDaugiau nei keturis mėnesius dirbančios Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis skelbiami viešai. Paviešinus išmokas ir darbo užmokestį už gegužės mėnesį – kilo įvairių diskusijų. Vieniems išmokėtos kelios dešimtys, kitiems – per tūkstantį eurų.
Alytaus miesto savivaldybės tinklaraštyje alytus.lt pateiktos tarybos narių veiklos išlaidų ir darbo užmokesčio suvestinės už balandžio, gegužės, birželio ir liepos mėnesius. Jose atsispindi, kiek tarybos nariai deklaravo asmeninio laiko bei pateikė čekių, susijusių su jų darbo išlaidomis.
Du tarybos nariai raštu atsisakė išmokų ir darbo užmokesčio. Tai visuomeninio rinkimų komiteto „UŽ ALYTŲ“ atstovas taryboje Tomas Pačėsas ir „Alytaus piliečių“ atstovas taryboje Sigitas Leonavičius.
2015 metų rugpjūčio 19 dienos video reportažą apie Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių išmokas ir darbo užmokestį žiūrėkite  “UŽ ALYTŲ” vaizdo įrašų galerijoje.
Informacijos šaltinis: Dzūkijainfo.lt ir Dzūkijos TV.

uzalytu - 23:54 @ Uz Alytu Alytaus miesto taryboje | Pridėti komentarą