Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

2016-05-28

PAGALBA ALYTAUS NAKVYNĖS NAMŲ GYVENTOJAMS

pagalba_alytaus_nakvynes_namu_gyventojams3.jpgpagalba_alytaus_nakvynes_namu_gyventojams1.jpg2016 metų gegužės 28 dieną kvietėme alytiškius padėti Alytaus nakvynės namų gyventojams ir padovanoti jiems drabužių, nupirkti kojinių, apatinio trikotažo, padovanoti vazoninių lauko augalų ir taip papuošti Alytaus nakvynės namų aplinką. Asociacijos Visuomeninis judėjimas “UŽ ALYTŲ” nariai Alytaus nakvynės namams padovanojo savo augintų augalų aplinkai papuošti, o jų gyventojams drabužių, apatinio trikotažo, savo gamintų uogienių ir kitų gėrybių. AB “Alytaus chemija” prisidėjo prie akcijos ir padovanojo higienos priemonių.
Alytaus nakvynės namų direktoriaus Artūro Galakvoščiaus teiravomės apie šių namų gyventojus. Direktorius pasakojo, kad gyventojų skaičius labai kintantis, bet dažniausiai būna apie 50 labai įvairaus amžiaus gyventojų: nuo 22 iki 82 metų!
pagalba_alytaus_nakvynes_namu_gyventojams2.jpg“UŽ ALYTŲ” asociacijos pirmininkas Janis Laurinaitis palinkėjo nakvynės namų direktoriui ir jų gyventojams sėkmės ir pažadėjo dar ne kartą užsukti ir padėti. Nakvynės namų direktorius dėkojo už pagalbą ir kalbėjo, kad “jeigu net ir visas pasaulyje esantis blogis būtų sunaikintas, dėl to savaime gėrio nepadaugėtų. Todėl labai svarbu tą gėrį kurti ir daryti patiems”.
Visų Alytaus nakvynės gyventojų vardu nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos, ir linkime kurti gėrį, daryti gerus darbus ir prisijungti prie sekančių mūsų organizuojamų pagalbos akcijų.
Dėkojame už gerą širdį! Žiūrėkite visas akcijos “Pagalba Alytaus nakvynės namams” nuotraukas.

uzalytu - 09:25 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą