Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

2016-03-20

IRINOS JUŠKAUSKIENĖS TAPYBOS PARODA “IŠ KARTOS Į KARTĄ”

2016.02.04_irinos juskauskienes tapybos paroda is kartos i karta1.jpg2016 metų vasario 4 dieną dalyvavome mūsų asociacijos narės ir nuostabios moters Irinos Juškauskienės tapybos parodos “Iš kartos į kartą'’ atidaryme. Parodoje eksponuojami trijų kartų Irinos šeimos narių tapyti paveikslai: Irinos, jos dukros Anos Kavaliauskienės ir jos anūkių Paulinos, Beatričės, Patricijos ir anūko Paulo.
- Nesu nei karjeros siekianti, nei politikė. Tiesiog noriu, kad miestas, kuriame gyvenu aš, mano vaikai, anūkai, būtų gražus. Gražus ir iš išorės, ir iš vidaus, kad būtų saugus ir įdomus, - kalbėjo Irina. Klausydamiesi Irinos, visų ją sveikinti susirinkusiųjų, o vėliau ir pagal jos eiles parašyto romanso, bei puikios saksofono muzikos, gėrėjomės jos ir jos šeimos narių tapytais paveikslais, mėgavomės sklindančia šiluma, džiaugėmės, kad savo gretose turime tokią nuostabią moterį!
Dar kartą sveikiname Iriną su jubiliejine 10-ąja paroda! Šį vakarą pabuvome pasakoje, kur viskas dieviškai gražu, nuoširdu ir malonu!2016.02.04_irinos juskauskienes tapybos paroda is kartos i karta2.jpg

uzalytu - 06:36 @ Uz Alytu nariu veikla | Pridėti komentarą