Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ

Esu Povilas Baliukonis. Gimiau ir užaugau Alytuje (1985-03-31), todėl galiu drąsiai teigti, kad esu tikras alytiškis ir Alytus yra  mano gimtasis miestas.

Vidurinį išsilavinimą įgijau Likiškėlių vidurinėje mokykloje. 2008 metais baigiau Lietuvos kūno kultūros akademiją ir įgijau treniravimo sistemų, futbolo trenerio ir ledo rutulio instruktoriaus specializacijos bakalauro laipsnį. Jau septynis metus dirbu Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Esu vaikinų futbolo treneris.

Esu dinamiška asmenybė. Man patinka naujos situacijos, kurios skatina ieškoti naujų idėjų ir sprendimų, kurie verčia judėtį į priekį.

Daug laiko praleisdamas jaunimo tarpe, vis pastebiu, kad Alytuje augančiam jaunimui trūksta dėmesio, kurį galima pritraukti su sportu susijusia veikla. Norėčiau prisidėti bei paskatinti kitus Alytaus visuomenės veikėjus, susijusius su jaunimo užimtumo veikla, daugiau dėmesio skirti jauniesiems alytiškiams. Jie yra auganti karta, kuri tęs mūsų pradėtus darbus ir garsins Alytaus vardą. Alytus – tai tas Lietuvos miestas, kuriame yra dar daug neišbandytų ir neišplėtotų perspektyvių veiklų. Norėčiau, kad šis jaukus Dzūkijos kampelis taptų būtent ta vieta, į kurią visuomet norėtų sugrįžti net ir tie, kurie savo laimės išvyko ieškoti į kitus miestus.


Povilas Baliukonis