Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ

Aš, Povilas Tamulynas, 1989 metais gimiau ir užaugau Alytaus mieste. Esu nevedęs. 2009 metais išvykau į užsienį studijuoti ir dirbti. Vorčesterio universitete (Anglija) įgijau anglų kalbos įgūdžių, tarptautinį diplomą ir sporto verslo vadybos bakalauro laipsnį.

2011 metais buvau Informacinių technologijų ir Media savanorių grupės narys Eurobasket 2011 Lietuva. Būdamas savanoriu, teikiau informacinę pagalbą, padėjau kuruoti kitus savanorius naujai rekonstruotame Alytaus sporto ir rekreacijos centre. 2012 metais atlikau praktiką Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriuje, padėjau atlikti naudingumo rodiklių analizes, veiklos efektyvumo tyrimus, bei biudžetinių rodiklių atitikties skaičiavimus.

2012 metais, kartu su Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriumi, suorganizavome projektą  „Tinklinis Lazerių Šviesoje Alytus 2012“.

Šiuo metu dirbu Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio klube ir Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Esu Lietuvos krepšinio lygos valdybos narys, asociacijos visuomeninis judėjimas "Už Alytų" tarybos narys.

Laisvalaikiu užsiimu įvairiausiomis sporto šakomis. Mėgstu keliauti ir išbandyti save naujose sferose. Turiu puikius komunikavimo ir bendravimo įgūdžius, kuriuos įgijau bendraudamas su įvairių tautybių žmonėmis.


Povilas Tamulynas