Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 40


RIČARDAS KARČIAUSKASfacebook

anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Ricardas Karčiauskas, 1973 metais gimiau ir užaugau Alytuje. Baigiau Alytaus Dainavos pagrindinę mokyklą. 1992 metais baigiau Alytaus politechnikumą (dabar - Alytaus kolegija) ir įgijau techniko šilumininko specialybę. Tais pačiais metais pradėjau dirbti Alytaus pataisos namuose.

1993 metais sukūriau šeimą, su žmona Rita auginame 15-kos metų dukrą Gretą ir 9-erių metų sūnų Žygimantą. Mano žmona Rita - taip pat tikra alytiškė ir visa širdimi serga už mūsų gimtąjį miestą.

1998 metais baigiau Mykolo Romerio universitetą ir įgijau teisės bakalauro kvalifikaciją. Nuo 2002 metų pradėjau dirbti policijos įstaigose: iš pradžių Prienų policijos komisariate, vėliau Alytaus VPK kriminalinėje policijoje. Alytaus miesto problemas žinau ne iš nuogirdų, savo darbe esu susidūręs su įvairaus likimo žmonėmis. Šiuo metu esu pensininkas ir dirbu vienoje iš saugos įmonių Alytuje.

Visa širdimi esu atsidavęs savo miestui ir trokštu, kad ir mano vaikai studijuotų Alytuje, o po studijų liktų  čia gyventi.  Suteikime tokią galimybę kiekvienam alytiškiui: kas gali būti geriau, negu tame pačiame mieste gyvenantys tavo vaikai ir anūkai?


Ričardas Karčiauskas