Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 42


RIČARDAS SAKALAUSKAS


anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

Aš, Ričardas Sakalauskas, gimiau 1967 metais Alytuje. Esu trečios kartos alytiškis: Alytuje gyveno ir mano seneliai. Augdamas stebėjau, kaip mano miestas augo ir keitėsi. Myliu Alytų ir didžiuojuosi savo miestu! Noriu padėti išspręsti visas miesto problemas, kad visi alytiškiai būtų laimingi.

Esu verslininkas, turiu ilgalaikę vadovavimo patirtį. Daug metų dirbu transporto ir logistikos srityje. Šiuo metu esu UAB „Remori“ direktorius.

Aktyviai dalyvauju Druskininkų gatvės bendruomenės „Druskiai“ veikloje. Organizuojame renginius, talkas bei šventes, bendraujame ir bendradarbiaujame.

Domiuosi technika bei jos naujovėmis. Patinka aktyvus poilsis gamtoje: dviračiai, baidarės. Myliu gamtą ir gyvūnus.

Manau, kad  sprendžiant miesto problemas, reikia vengti asmeniškumų, reikalingus sprendimus priimti galima tik darniai dirbant kartu. Neieškant kompromisų – priimami miestelėnams nenaudingi sprendimai ir alytiškiai lieka nuskriausti... Diskusijos, įvairių nuomonių ir argumentų išklausymas, supratimas ir įvertinimas – tai kelias, kuriuo siūlau eiti ieškant bendrų, Alytaus miesto gyventojams ir verslininkams naudingų, abipusio laimėjimo (win-win) sprendimų.

Jeigu suteiksite man galimybę - sieksiu, kad būtų įrengtas Alytaus aplinkkelis, leisiantis sumažinti krovininio transporto srautus per miestą, sujungti dviračių takai, dėl pėsčiųjų  saugumo sutvarkyti šaligatviai.


Ričardas Sakalauskas