Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 6ROBERTAS KUNIGIŠKISanketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija


Aš, Robertas Kunigiškis, gimiau 1961 metų rugsėjo 29 dieną tarnautojų šeimoje. Mano tėvai kilę nuo Santaikos, pensininkai, gyvena Alytuje. Esu vedęs, žmona Lina, turiu tris sūnus: Tautvydą, Tomą ir Šarūną.

Pradinį išsilavinimą įgijau Alytaus 4-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar - Alytaus Piliakalnio pagrindinė mokykla), baigiau Alytaus 6-ąją vidurinę mokyklą (dabar - Alytaus Putinų gimnazija). 1987 metais baigiau Minsko aukštosios Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus fakultetą, ir man buvo suteikta teisininko magistro kvalifikacija.

Esu Vidaus reikalų ministerijos pensininkas, ištarnavęs 31 metus. Niekada nebuvau jokioje partijoje, todėl partijoms įsipareigojimų neturiu.

Alytaus miesto ir rajono VRS dirbau įvairiose pareigose. 1992 - 1993 metais studijavau prancūzų kalbą Vilniaus universitete. 1993 metais stažavausi  Paryžiuje. 1994 metais buvau paskirtas Alytaus miesto SP komisaru. Paskutinius 6-erius metus dirbau Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato teisininku, turiu ilgametę teisininko patirtį. Nuo 2011 gruodžio mėnesio išėjau į atsargą.

Esu daugkartinis Lietuvos policijos ir ginkluotų struktūrų šaudymo pistoletu čempionas (vėliausias -  2014 metais). 1995 ir 1996 metais - Tarptautinių šaudymo varžybų nugalėtojas.

Esu Lietuvos policijos veteranų asociacijos Alytaus filialo vadovas. Alytaus policijos Komisarų klubo narys, revizorius.

Esu sodininkas - mėgėjas. Žmonos Linos tėviškėje prie Luksnėnų auginu 63 veislių vynuoges. Mano sode auga beveik visos Lietuvoje augančios vaismedžių ir vaiskrūmių  rūšys.

Mėgstu muziką, nuo 9-erių metų groju gitara. Jauniausias mano sūnus Šarūnas groja solo gitara. Didžiuojuosi, kad jis 2014 metais su užsienio roko grupėmis koncertavo 14-oje Europos valstybių, grojo 30 koncertų jų sostinėse bei didmiesčiuose.

Manau, kad atėjo laikas keisti "etatiniais" save laikančius valdžios atstovus ne tik Alytuje, bet ir kituose šalies miestuose. "Etatiniai" miesto valdytojai nusibodo ne tik Jums, miestelėnai, bet ir man. Tie patys veidai "dirba miestui" jau virš 20 metų ir laiko save nepakeičiamais. O kokie rezultatai?

Mieli Alytiškiai, aktyviai dalyvaukite rinkimuose ir išrinkite, Jūsų manymu, pačius geriausius kandidatus, iš kurių galėsite pareikalauti ataskaitos apie nuveiktus darbus. Manau vadovais turi būti jauni, tinkamai išsimokslinę, drąsūs ir sąžiningi miestelėnai, nebijantys pareikšti savo nuomonės, nepriklausantys jokioms partijoms ir neturintys įsipareigojimų joms.


Robertas Kunigiškis