Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ 

Aš, Romas Bukevičius, gimiau 1965 metais lapkričio 22 dieną Prienų rajone, netoli Verknės ir Nemuno upių santakos. Esu vedęs, žmona Daiva, turime sūnų Arą.

Nuo 1975 metų gyvenu Alytaus mieste – esu dzūkelis. Mokiausi Alytaus 1-ojoje vidurinėje mokykloje. 1984 metais įstojau į Lietuvos žemės ūkio akademiją ir išėjau tarnauti į sovietinę armiją. Atlikęs tarnybą, toliau siekiau užsibrėžto tikslo – tęsiau studijas ir aktyviai dalyvavau visuomeniniame gyvenime. Kartu su Lietuvos Respublikos nepriklausomybe įgijau pirmą lietuvišką inžinieriaus energetiko diplomą. Po studijų gavau įvairių pasiūlymų dirbti kituose miestuose, tačiau  gražus ir mielas Alytus kvietė grįžti namo. Dirbau Lietuvos buitinės chemijos gamyklos, Alytaus filialo tiekimo skyriuje, prekių žinovu. Šiuo metu dirbu valstybės tarnautoju.

Aš neabejingas tam, kas vyksta Alytuje ir dalyvauju miesto bendruomenės gyvenime. Esu komunikabilus, turiu išskirtinį humoro jausmą, nuoširdus, atviras, vertinu komandinį darbą, draugiškumą, pasitikėjimą, įsipareigojimų ir pažadų vykdymą. Nemėgstu melo, žmonių kurie vieną kalba – kitą daro.

Organizuoju įvairaus pobūdžio renginius. Nuo 1995 metų dalyvauju Alytaus autoklubo veikloje, esu valdybos narys. Kartu su autoklubo nariais dalyvauju automobilių sporte, organizuojame varžybas, skatiname etišką vairavimą ir ugdome vairuotojų meistriškumą, tobuliname jų vairavimo įgūdžius. Mėgstu motosportą, laisvalaikį leidžiu su motociklininkais. Kartu dalyvaujame renginiuose. Mūsų motoklubas kiekvienais metais aplanko ir suteikia džiaugsmo vaikams su negalia.

Prisidėdamas prie Alytaus miesto gerovės  kūrimo, dalyvauju Visuomeniniame judėjime „Už Alytų“, esu tarybos narys. Noriu, kad Alytuje būtų gera gyventi, kad iškelti tikslai ir siekiai būtų įgyvendinti, miestas taptų patrauklus investicijoms. Noriu, kad Alytaus jaunimas generuotų naujas idėjas ir jas įgyvendintų. Noriu, kad gerbiami Alytaus dirbantieji, matydami problemas, bei turėdami naujas idėjas,  turėtų galimybes siūlyti jų sprendimus ar įgyvendinimą. Gerbiami vyresniojo amžiaus žmonės ir senjorai, Jūsų gyvenimo, darbo patirtis ir išmintis turi pasitarnauti visiems.

Alytiškiai, išsirinkę Visuomeninio judėjimo „Už Alytų“ atstovus į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, turėsite galimybę kartu dalyvauti  miesto  valdyme.

Visi kartu veikime kuriant Alytaus ateitį, kad visų mūsų palikimas ateities kartoms nebūtų minimas kaip tuščiai praleistas laikas. Nelaukim, kol kas nors padarys už mus. Eikime ir padarykime patys! Noriu, kad siekiai taptų tikrove!


Romas Bukevičius