Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ


SĄRAŠE NUMERIS 11ROSVYDAS BAUBLYS


tel. nr. 8 650 11190

anketa | turto ir pajamų deklaracijos

interesų deklaracija

 

Aš, Rosvydas Baublys, gimiau 1969 metais lapkričio 17 dieną Alytuje. Esu vedęs, žmona Reda, turiu dukrą Rositą ir sūnų Redvydą.

Mokiausi Alytaus 5-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar - Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla). Esu baigęs Kalvarijos maisto pramonės technikumą. Teko tarnauti sovietinėje armijoje. 1995 metais baigiau  Vilniaus Gedimino technikos universitetą, įgijau transporto ekonomisto specialybę.

Nuo 1990 metų dirbau Druskininkų pieno kombinate. Vėliau - Druskininkų elektros tinkluose, Vakarų banke. Esu veiklus, todėl netgi ir dirbdamas pagrindinį darbą - kūriau darbo vietas, užsiėmiau individualia veikla.

Prieš 15 metų sugrįžau dirbti ir gyventi į gimtąjį miestą Alytų. Alytaus miesto centre, mano pastatytame name, kartu su gydytoja Giedre Jagminiene įkūrėme sveikatos priežiūros centrą - UAB "Pagalba ligoniui".

Jau seniai domiuosi sveika mityba ir šalia sveikatos priežiūros centro esu įkūręs savo augintų vaisių ir daržovių šviežiai spaustų sulčių barą.

Laisvalaikį mėgstu leisti gamtoje, esu medžiotojas, mėgstu kalnų slidinėjimą.

Myliu Alytaus miestą ir nesu abejingas jo gyventojams. Noriu, kad miestas būtų puoselėjamas, kiltų alytiškių pragyvenimo lygis. Trokštu sužadinti miesto piliečių aktyvumą ir paskatinti visus aktyviau dalyvauti miesto gerovės puoselėjime. Pačiam, vystant verslą, teko susidurti su įvairiais biurokratiniais trukdžiais ir sunkumais. Alytaus gyventojams kurti darbo vietas ir plėsti savo veiklą  mieste - turi būti patogu. Noriu padaryti viską, kad norintiems verslauti, turintiems įvairių gerų idėjų gyventojams būtų sudarytos sąlygos veikti Alytuje. Aš už Alytų, dirbkime kad siekiai taptų tikrove.


Rosvydas Baublys