Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

>>į pradžią

SUSITIKIMAS SU VYGAUDU UŠACKU

2015-06-13

Vakar Alytuje svečiavosi Europos Sąjungos atstovybės Rusijos Federacijoje vadovas Vygaudas Ušackas. Iš Lenkijos į Alytų ambasadorių atlydėjo Tomas Pačėsas. Vygaudas Ušackas susitiko su Alytaus miesto ir rajono vadovais, tarybos nariais.
Susitikime su Alytaus miesto gyventojais ir verslininkais ambasadorius kalbėjo apie Rusiją, karą Ukrainoje ir Lietuvą, kaip verslo nutekėjimą ir Rusijos nukreipti į Lietuvą ir Alytų. Europos Sąjungos atstovas Rusijoje pabrėžė, kad mūsų ir Rusijos požiūriai į šiuo metu vykstančius procesus Ukrainoje labai skiriasi, kad Ukrainos konfliktas greičiausiai užsitęs ir įtampa tarp Vakarų Europos šalių ir Rusijos turbūt bus ilgalaikė, bet Rusija yra ir išliks mūsų kaimynė.
Dėl po
litinio nestabilumo Rusijoje stebimas kapitalo tekėjimas į kitas Europos šalis, todėl reikia Lietuvoje ir Alytuje kurti palankias sąlygas, leisiančias Rusijos kapitalui nutekėti į Lietuvą ir Alytų. Ambasadorius pasiruošęs tarpininkauti kuriant Alytaus vadovų, verslininkų ir Rusijos verslininkų santykius. Jeigu Rusijos investuotojai laikysis Lietuvos įstatymų, nesikiš į Lietuvos politiką ir nevykdys korupcinių veiksmų, Rusijos verslo investicijos Lietuvoje atneš naudą ne tik Rusijos verslininkams, bet ir Lietuvos bei Alytaus gyventojams.


Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus nuotraukos


>>į pradžią