Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO "UŽ ALYTŲ"

KANDIDATAS Į SAVIVALDYBĖS TARYBĄ 


Aš, Valius Micevičius, gimiau 1967 metais Alytaus rajone. Esu vedęs, su žmona Ramune turime du sūnus. Baigiau Alovės vidurinę mokyklą, Alytaus kolegiją ir Kauno technologijos universitetą ir įgijau vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį.

1994 metais su žmona įkūrėme įmonę Alytuje ir iki šiol užsiimame transporto paslaugų teikimu. 2004 metais įsigijau bankrutuojantį Lazdijų autobusų parką ir, optimizavus įmonės veiklą, pavyko išsaugoti apie 70% darbo vietų. Palaipsniui plėtojame verslą ir šiuo metu pas mus dirba virš 90 darbuotojų, esame viena iš didžiausių keleivių pervežimo įmonių Pietų Lietuvoje.

Nuo 2011 metų esu Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys. Dirbu Kultūros, švietimo ir sporto bei Kontrolės komitetuose. Kartu su koalicijoje esančiais tarybos nariais rūpinomės  moksleivių ugdymo kokybe švietimo ir sporto įstaigose, moksleivių saugumu keliaujant į jas ir kitais miestui svarbiais klausimais.

Esu asociacijos Visuomeninis judėjimas "Už Alytų" tarybos narys ir asociacijos "Senamiesčio bendruomenė" narys.

Laisvalaikį leidžiu gamtoje, keliauju, mėgstu žvejoti, domiuosi technikos naujovėmis.

Įsitikinęs, kad priimdami tik logiškus sprendimus, bendro komandinio darbo dėka, palaikomi geresnio gyvenimo trokštančių alytiškių galime prikelti Alytų, sugrąžinti išvykusius ir pagerinti sąlygas norintiems kokybiškai gyventi gimtajame mieste.


Valius Micevičius